• Pohádka

Slet čarodějnic (2020)

Přesně tohle je ten důvod proč Nemám rád pojebanou církev.. Tisíce nevinných žen při honu na čarodějnice pod rouškou boha zemřelo.. Musím říci.. že holky se toho nebály.. a obrácená taktika.. dobrej nápad.. Čekalo je beztak upálení.. tak proč neudělat něco nečekaného.. Ten kněz uchylnej byl z té hlavní pěkně hotovej.. slizoun.. Dobré herecké výkony, hudba...Ten jejich místní otec pěknej zmrdecek jak je pak ještě napraskal hajzl.. Doufám.. že to dopadlo tak.. že babka jak začala zpívat o přílivu.. že holky skončily a byla tam voda a přežily.. 70% příjemné překvapení.. Není to v žádném případě horor.. ale drama a thriller spíše.. Kdo má rád filmy s čarodějnickou tématikou ala inkvizice.. Bude spokojen

Jako v bavlnce (2020)

Za prvé dlouho mě nějakej film takhle nesral.. :) tvl.. Úplně jsem se těšil jak tu namachrovanou čůzu zmasí.. a ono hovno.. Jasně pak se je jako auoermanka vsechmo přežije ta druhá leží 100 hodin u plynu.. ale to ji na poslední paní namachrovana zachrání.. To už bylo hodně přes čáru.. Trošičku to na konci zachránil hele děvko... ale i tak to bylo jasnejch 5 * konečně něco na co se dalo koukat.. Škoda jen těch nesmyslných vyústění scén. 80% jo a hudba ta mě srala maximálně.. Neskutečná sračka ta levná elektronika

Báječný svět shopaholiků (2009)

Teprve teď po letech jsem to dokoukal do konce :) a musím říci.. že je to v pohodě nedělní film.. Dobré herecké obsazení.. Občas se člověk i zasměje.. 70% přesně takhle si představuji oddychovy bijak :) Isla to zahrála dobře.. Hustá nakupující úchylka :)

Vyšinutý (2020)

Tak to dopadne.. když naserete tu nesprávnou osobu.. Hlavní dvojice nehercu.. Matka - syn oba dosti nesympaticky projev. Hrůza.. Spousty nelogického chování.. Kolikrát nikde ani noha.. Obtloustly Russel by si zasloužil promyslenejsi bijak.. 45%.. naštěstí délka je kratší a má to dobré tempo.. Jako psychous dobrej nooo..

Zprávy ze světa (2020)

Klasickej příběh.. Dospělák dítě.. Tohle nezachrání ani Tom Hanks.. 2 hodiny celkem o ničem.. Divoký západ já rád.. ale tohle je prostě nuda.. Další zbytečný film od Netflixu.. 40%

Pach krve (2021)

Nechápu.. Proč se to jmenuje wrong turn.. Tohle nemá absolutně nic společného s legendárním bijakem.. :( i jako samostatnej film.. Obsazení bidne.. Pasti bez nápadu.. Napětí akce.. Nula.. Konec docela dobrej..díra utrpení v temnotě taky.. 30% zbytečný film a budu si muset v nejbližší době spravit chuť s originálem.

The Lie (2018)

Po dlouhé době Dobrý thriller.. :) tvl ta rozmazlena čubka malá mě srala od začátku.. No a pak ty rodiče.. Těžká volba jak se zachovat.. Zajímavé a hraniční téma.. Konec.. Hmm. Za mě velke překvapení tenhle film 80%

Prázdnota (2020)

Začátek naprosto parádní.. Příroda.. Himálaje.. Jeskyně.. Vše super.. Pak kdyby se začal točit úplně jiný film.. Bohužel horší.. Celé je to zmatené a ta délka to úplně zabila.. Jako nápad není špatný ale provedení bidne.. Lekacky.. Atmosféra nulová.. 40% hlavně ta ten začátek

Mejdan v Las Vegas (2008)

Praštěná komedie.. Kde hlavní dvojice mě prostě baví.. Půvabná Cameron a švihak. Ashton.. :) svatba po kalbe ve Vegas.. Super.. Sice to je ke konci už více nežli kycova sladarna.. :) ale funguje to.. 80% dobrej soundtrack je samozřejmostí

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Tak to bylo příjemné překvapení.. Vůbec se mi do toho nechtělo.. a nakonec milá a koukatelna pohádka :) Bobulka je vtipně svihla.. Sokol úchyl jak fotrik Malfoye z Harryho Pottera :) vše doplňuje kvalitní hudební podklad.. 80% konečně zase něco povedeného :)