• Pohádka

Očista navždy (2021)

Sérii očista mám rád.. Nečekám od toho nějaký hlubší zážitek.. Jen pořádnou řežbu v onen pověstný den :) tady se to celkem rozjelo.. Hned první scenka po očištne noci.. Ala past s kozou.. Hodně dobra :) celkově myšlenka totálního chaosu a touze Amiku pokračovat s očistou napořád se mi líbí. 70% zábavný díl a už se těším na další.

The Final (2010)

Úplně živě vidím jak je tohle reálný.. Kolika šikanovanym se tohle honí hlavou.. Když přijde totální bezmoc a není jiné východisko.. Partička denně utiskovanych studentů se s tím vypořádá po svém.. Skvělý nápad a obrovské množství prostoru.. Škoda že se to mezvrhlo mnohem více.. Stříhání prstů good ale dalo se daleko víc překročit hranici a naservirovat pořádné Gore.. Chybělo mi nějaké šokující finále.. tohle jsem přesně očekával.. Za nápad a dobrou koukatelnost 70%

Hejno kobylek (2020)

Dlouhý a hlavně nezazivny začátek.. Hlavní postava.. Taky žádná hitparáda.. Spousty zbytečných záběrů o ničem.. Celou dobu jsem čekal. že když kobylky ulitnou tak nastane v okolí krvavá lázeň.. a ono nic.. Úchylacka se nechává omusovat.. ale jakmile jsou na svobodě.. Tak se toho režisér bojí a žádné krvavé hody se nekonají.. Pouze malé finále.. Místo masakru.. 25%

Rytmická sekce (2020)

Po pomstě toužící ne moc sympatická hlavní herečka.. Občas když se ve filmu ohakne tak se to dá.. ale...jinak ji tu roli moc nevěřím.. Škoda že tam je tolika melancholickych pasáží.. Ani závěrečné vygradovani nic moc.. Jude si zasloužil alespoň nějaký vděk.. 50% chybějí tomu filmové koule..

Ochránce - Slabý kus (2021) (epizoda)

Obrovské překvapeni.. Skvělá kamera a herecké obsazení..hodne aktuální téma.. Úplně jsem měl nervy když jsem viděl ty srace co si dovoluji.. Vaculíkovi to vyloženě sedlo.. Už teď se těším na další díly.. Tohle vypadá vskutku slibně :) 90%

Meandr (2020)

Na pár minut herec a pak sólo celej film 1 ženská a větrací šachta s nějakou tou pasti.. Těžko se hodnotí tento zvláštní film.. Atmosféra zejména pro klaustrofobiky rozhodně ideální.. :) taková trochu kostka.. Trochu fantasy.. Trochu horror.. Konec jak prolejza ty anální otvory.. :) jsem moc nepochopil ani to jestli je v ráji.. Nebo spíše jiná planeta.. a nebo ji zabil už v tom autě a tohle bylo něco po tom.. Spousty otazníků a je to asi n každého fantazii.. 55% Francouzstina se poslouchala celkem dobře :)

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Dlouho očekávané pokračování mé oblíbené série s manželským párem Warrenovi :) satanisticke téma je mi velmi blízké.. a tohle zakomponovani se povedlo.. Parádní kamera.. Hlavní představitelka zaporacka je skvěle vybraná.. Lokalita.. Oltář.. Pomůcky.. Vše super. 80%.. dostal jsem to co jsem chtěl :) tak šup další díl

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Hnůj nejvrcholnejsi kategorie.. Jak takovou sracku mohl někdo natočit.. Hanba českého filmu..jdu blejt.. - 100%

The Retreat (2021)

Dle módního trendu v první minutě bukvice.. Pak celý film lesby.. Ovšem maximálně nudný a nezajímavý.. Celkově nudné.. Bez nápadu.. Napětí.. Akce..konec.. Seschlej a vetchej.. 20% bída a utrpení.. Absolutně zbytečný film

Válka zítřka (2021)

Poslední dobou se roztrhl pytel s fantasy filmem.. Tohle rozhodně překvapilo.. Zajímavý časový nápad.. Hudba jak od Hans Zimmera :) nejvíce jsem rád za vetřelce.. Který jsou hodně povedený a je jich dost.. Občas je to trošku prepalene a hraje to až moc na city.. Ale jinak se to povedlo... 70% zremixovano několik filmu ala vetřelec.. Den nezávislosti atd. :)