• Krátkometrážní

Anna Karenina (2012)

Zdlouhavé, nudné, ale pěkně natočené s několika výbornými herci.

Královská aféra (2012)

Na En Kongelig Affære se mi líbí, že je v podstatě natočena tak, jak se to opravdu stalo. Film pro mě sice někdy ve třičtvrtině ztrácí dech, ale to jen chvíli, konec už je zase velmi vydařený. Alicia Vikander je obrovský objev a ukazuje, že je výborná herečka.

Syn zmaru (2014)

Brenton zde předvádí asi zatím svůj nejuvěřitelnější výkon, Ewan předvádí svůj standard a Alicia je tu fajn, i když zas tolik prostoru nemá. Fajn, nenáročné akční krimi, které ničím nepřekvapí, ale ani není ničím otravné.

Testament mládí (2014)

Alicia Vikander je neuvěřitelná. Připomíná mi trochu Emily Blunt. Její výkon byl dechberoucí a to nejlepší na celém filmu. Vera Brittain byla mimořádná žena a její vzpomínky opravdu zajímavé. Docela by mě zajímalo i pokračování jejich knih.

The First Time (2012)

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komediíí. Dylan a Britt byli spolu tak úžasní, že jsem si celý film parádně užil.

Mamka & taťka (2008)

Docela dost velkej humus, ale aspoň se u toho člověk nenudí. Koukal jsem s kamarádkou a ta z toho byla docela hotová, takže za to velké plus :) mamka a taťka byli odporní.

Věčně mladá (2015)

Blake mi v Gossip Girl přišla celkem otravná, ale tady byla skvělá. Hlavní roli zvládla s přehledem a především jsem ji vše i věřil. Příběh se mi taky velmi líbil, nenudil jsem se a podobná témata mám hodně rád. Za mě lepší čtyři hvězdy.

Labyrint: Útěk (2014)

Přesně typ filmu, na který se rád podívám, akce a nějaká záhada. Dylan je v hlavní roli hodně fajn a na pokračování se vyloženě těším.

Sejmi prezidenta (2014)

Co očekávat od režiséra Rare Exports :) hloupoučké, ale zábavné, přesně to, co jsem od toho očekával.

American Crime (2015) (seriál)

1. řada: Netradiční podívaná na to, jak se s vraždou vypořádávají nejen rodiny pozůstalých, ale i rodiny podezřelých. Já čekal ale o něco víc a žádný díl nebyl výjimečný, vždy jen nadprůměrný. Felicity se ukázala zase v jiné poloze a myslím, že minimálně nominaci na Emmy má jistou. 70 %