• Krátkometrážní

Aloha (2015)

Podíval jsem se na obsazení a byl jsem nadšenej. Ale začátek hodně rozpačitej, nebýt těch herců, tak by to bylo ještě horší. Je to škoda, protože se z toho dalo vytěžit určitě mnohem víc. Naprosto zbytečný film, který má pár světlých momentů.

Následníci (2015) (TV film)

Co očekávat od pohádky na Disney Channel? Pokud máte rádi pohádky a nevadí vám trochu naivity, bude se vám Descendants líbit. Mně přišla hodně fajn Dave Cameron v hlavní roli a líbilo se mi i pár písniček. A rád jsem zas viděl Kristin Chenoweth a Kathy Najimy. Za mě fajn nenáročná zábava.

Barely Lethal (2015)

Nenáročná oddychová dobrodružná komedie. Hailee je jako vždy velmi sympatická, to samé se dá říct i o zbytku obsazení. Bylo fajn vidět Sophii Turner i v trochu jiné roli. Nejedná se o žádný velký trhák, ale na sobotní večer ideální.

Mejdan v Malibu (2015) odpad!

Tak tady bylo špatně naprosto všechno. Příběh (jestli se to tak dá nazvat) i herci. Chtěl jsem jen někde vidět Mischu Barton a dát nějakej odpočinkovej film, ale to se opravdu nedalo. Filmy většinou nepřetáčím, ale tady jsem musel. Lorenzo Lamas taky naprosto příšernej, to samý se dá říct o postavě té staré paní, myslím, že to je něco, co nikdy nemělo vzniknout a co by nikdo neměl vidět :)

Backcountry (2014)

Očekával jsem mnohem víc, než jsem dostal. První hodinu se téměř nic neděje a scéna ve stanu mi nepřišla moc efektní, spíše průměrná. Našlo se pár lepších momentů, ale to nezachrání film od naprosté průměrnosti. Škoda, těšil jsem se.

Méďa 2 (2015)

Sice slabší než jednička, ale pořád fajn komedie. Podruhé ji sice vidět nemusím. ale jako oddychovka dobré.

Divoká dvojka (2015)

Jediným velkým kladem na tomto filmu je jeho úvodní dvojka. Sofíu i Reese mám hodně rád a šlo jim to spolu skvěle. Jen škoda toho příběhu, nic nového a většina vtipnějších věcí byla už v traileru. Naprostý průměr. Snad se nám tyhle dvě krásky sejdou i jindy :)

Ant-Man (2015)

Jeden z těch vtipnějších filmů z MCU. Ze začátku jsem měl možná trochu obavy, ale ty se rozplynuly během chvíle. Skvělá zábava i akce a velmi dobré postavy. Moc se mi líbily scény v dětském pokoji s mašinkou, i potitulkové scény a i obvyklé cameo Stana Leea potěšilo. Jsem rád, že mě ani Ant-Man nezklamal a těším se na něho v Civil War!

Špinavý prachy (2014)

Myslím, že s tímto obsazením se dal natočit mnohem lepší film. Takhle je to pouze průměrné kriminální drama, na kterém není nic zvláštního. Jediné větší plus bych dal za úvodní čtveřici.

Co s láskou (2014)

Sice se příliš neliší od ostatních romantických filmů, ale obsazení a zpracování je tak milé, že se jedná o velmi slušný film. Všichni čtyři hlavní představitelé se do svých rolí naprosto hodili.