Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

aLPaC

Ještě bych pochopil, že tu hraje Jessica Alba, jelikož její kariéra šla v tomto desetiletí mírně řečeno do kopru, ale že je tu také Samuel Jackson, to mi teda hlava nebere. Ohyzdná hlavní hrdinka nesleze z plátna a ten trapnej scénář jí nedává šanci ukázat ani špetku z herectví. Jedinými pozitivy tak bylo asi dvouminutové cameo Steve-O z Jackass a mé zjištění, že zase existuje legendární produkční studio RKO Pictures. ()

Morholt

Ono je v podstatě jedno, jestli se snaží do normálního teenagerského života proniknout zakřiklá holka z vesnice, nebo dětská agentka s povolením zabíjet. Efekt to má stejně laciný. Tohle byla klasicky nicneříkající teenagerská rádobykomedie, u které mám silné pochybnosti, že by dnešní dospívající pobavila. Akční stránka věci nudná, vtip veskrze žádný a obsazení, které docela lákalo, také zklamalo. To platí zejména o Hailee Steinfeld, která si tohle za rámeček určitě nedá. 10% ()

Arsenal83

Vo všetkých ohľadoch detské až detinské. A pritom by to malo byť minimálne pubertálne. Avšak čo očakávať už len od tak bizarného nápadu, že hlúpučké šestnástky sú tvrdé vrahyne, čistá utópia. A tak mi už len ostalo sústrediť sa na to, či uvidím niečo pekné. Všetky puberťačky vrátane Sansy však boli schované do vrecka stálicou Jessica Alba. No a takmer na chvoste ostala Hailee Steinfeld. u tej som chvíľami nevedel, či jej do očí padajú vlasy alebo to husté obočie. Každopádne v príťažlivosti dokázala tesne poraziť Samuela L. Jscksona. ()

evanka

Ani Samuel L. Jackson tohle nezachrání. Film se dá přežít celkem bez újmy až do konce. Nápad a námět je celkem originální, ale bohužel nebyl využit tak, jak by dovoloval. Některé věci a chování postav jsou přemrštěné a jen kroutíte hlavou, že by se snad takhle někdo mohl chovat. Vtipy ani scénář moc nefungují. Průměrná teenage komedie. ()

silentname

Sledovať tento film je skoro maximálne utrpenie, lebo je to tak blbé, že to nefunguje ani ako hlúpy film pre kohokoľvek. Osobne neviem, pre koho tento film vznikol. Máme tu v podstate niečo ako Agenta Codyho Banksa v ženskom prevední, len je to profesionálna vrahyňa, ktorá sa rozhodne utiecť do normálneho života. Všetko je tu spravené lacne, a myslím tým úplne všetko. Vizuálne sa nedá na čo dokopy dívať. Zelené steny sú v tomto filme tak jednoznačné, že sa divím, že ich tam nenechali, výber hereckého obsadenia je absolútne zúfalý a absolútne nechápem, čo tu robí Samuel L. Jackson. A napriek tomu, že je to talentovaný herec, absolútne nič tu nepredviedol, čo by stálo za zmienku. Je to priehľadné od začiatku do konca, humor je absolútne slabý, akcia je nudná... jediné čo trošku funguje je asi hlavná myšlienka a rodinné puto medzi Megan a Liz. Ale inak môžem jednoznačne povedať, že najzaujímavejšia veta v tomto filme znie: "WHAT THE FUCK?" A to si počas sledovania budete hovoriť celý čas. Neodporúčam. Toto nie film vhodný ani pre televízie. Toto spadá podľa mňa kvalitou ešte niekde nižšie. Jedna hviezda za rodinnú myšlienku. Hodnotenie: D- ()

• Pre Dove Cameron (Liz Larsonová) je to prvá snímka, ktorá sa premietala v kinách. Predtým hrávala iba v seriáloch a televíznych filmoch. (m.a.t.o.)
  • Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)