• Krátkometrážní

We've All Been There (2013)

Velmi hezké. To já musím říct, narozdíl od uživatele 9áťák, že jsem netušil, co se bude dít, jen závěrečnou scénu jsem tušil :)

Zrůdička (2013)

Hudba, zpracování i příběh v takovémto krátkém čase na jedničku!

The Starving Games (2013)

Jen málokdy mě opravdu zaujme nějaká parodie, protože jen málokterá je povedená. Tady se povedlo pár vtípků, pár jich bylo víc než trapných, co to vyzdvihovalo, byla přítomnost mně pár známých herců ze seriálů.

Zmizení (2013)

Skvělý thriller s neméně skvělými Jakem a Hughem. Atmosféra je po celý film dobrá, jen chybí něco, co by vás vtáhlo ještě více. Škoda, mohlo to být o trochu lepší, ale i tak velmi slušný film. Jinak Melissu Leo jsem vůbec nepoznal!

U Konce světa (2013)

O něco lepší než Apokalypsa v Hollywoodu, několik velmi dobrých scén, jen mi chybělo něco víc k tomu, abych dal o hvězdu více. Velké plus za obsazení, především Rosamund Pike byla skvělá :)

Ledové království (2013)

Za posledních pár let nejhezčí (spolu s pár dalšími, např. Wreck the Ralph) animovaný film. Skvělé spojení příběhu s písničkami a především skvělé písničky a humor. Olaf je jedna z nejvtipnějších postav z animovaných filmů. Musím pochválit i český dabing, především skvěle nazpíváno, ale těším se, až si film vychutnám i v originále, jelikož zde dabují herci, které mám rád (Idina, Kristen, Jonathan). Doufám, že film dostane Oscara!

Mickeyho velká jízda (2013)

Po dlouhé době jsem viděl krátký film s Mickeym a potěšil! Krásné propojení staré animace se 3D.

Viktor a tajemství krokodýlího domu (2012)

Wow, po dlouhé době fakt dobrý rodinný dobrodružný film, víc takových! Velmi dobrý, napínavý příběh i celkové rozuzlení, dobré herecké obsazení, doporučuji.

Dům pro Irene (2012)

Krásný film, který krom skvělého příběhu nabízí především výtečnou úvodní dvojici - Jamese Cromwella a Geneviève Bujold.

Daleký sever (1988)

Velmi nudný film, který jsem viděl jen kvůli tomu, že chci vidět celou filmografii Jessicy Lange. Navíc jsem ho viděl s dabingem, protože jinou verzi se mi nepodařilo sehnat, takže o to hůř. Dabing nic moc, i když hlavní dabérka Jessicu dabovala celkem dobře. Jediným plusem, krom Jessicy, je Tess Harper, se kterou se před kamerou sešla už podruhé, po filmu Crimes of the Heart.