• Krátkometrážní

Miley Cyrus: Wrecking Ball (2013) (hudební videoklip)

Kontroverzní videoklip v poslední době čím dál více kontroverzní Miley Cyrus. Po zdařilé písni We Can't Stop a naprosto zvláštním a nevhodným videem přišel další singl Wrecking Ball, který zněl také dobře, tak už bylo jen přirozené se obávat videoklipu. Musím říct, že mi vůbec nevadí nahota ve videoklipu a myslím, že celkově videoklip vystihnul atmosféru této písně. Jediné, co tam nemuselo být a je naprosto zbytečné je její olizování kladiva, to je nechutné a vůbec se to sem nehodí.

Po zániku Země (2013)

Po mnoha negativních reakcích jsem se chtěl o (ne)kvalitě tohoto filmu přesvědčit sám. Na filmu mi nepřišlo nic vyloženě špatného, film mě nenudil, postavy neiritovaly a i přes pár slabších míst jsem se bavil.

Chicken or the Egg (2013)

Velmi vtipný kraťas o vepři zamilovaném do slepice :)

Sim Salabim (2008)

Králík z klobouku, co by rád mrkev :) další z povedených animáků od Pixaru.

Tom a Jerry - Potíže s myší (1944) (epizoda)

Velmi povedený, klasický kraťas s Tomem a Jerrym, aneb jak se Tom snaží ulovit Jerryho pomocí knihy "Jak ulovit myš".

65. Emmy Awards (2013) (pořad)

Jedno z nejslabších předávání cen Emmy, co jsem viděl a možná i jedno z nejslabších předávání cen vůbec. Neil je sice dobrý moderátor, ale něco tomu chybělo. Nepřišlo mi to celkově tak vtipné, jako když třeba uváděl předávání cen Tony. Ale byl jsem rád, že jsem viděl několik mých oblíbenců a to především Jessicu Lange, která vypadala skvěle. Taneční čísla mě taky moc neoslovila, vzpomněl jsem si třeba na číslo s herci z Glee, Ninou Dobrev a dalšími, to bylo skvělé, ale tentokrát docela nuda. Ale musím uznat, že číslo s choreografy z So You Think You Can Dance a Dancing With The Stars se jim povedlo. Takže celkově průměr, doufám, že příští rok to bude lepší.

Hudba mého srdce (1999)

Velmi dobrý film s velmi dobrou (jako obvykle) Meryl, dobrým soundtrackem a dobrým příběhem. Moc se mi líbily i vedlejší role - Angela, Cloris, Jane a další.

Spisovatelé (2012)

Tak to jsem nečekal. Film mě naprosto dostal, především díky Lily Collins, která mi tu zatím přišla nejvýraznější, než v jakémkoli jejím jiném filmu. Ale zdatně jí sekundují i ostatní, mladí talenti jako Logan Lerman, Nat Wollf a Liana Liberato, i ti zkušenější Greg Kinnear a Jennifer Connelly. Za mě naprostá spokojenost.

Marvel One-Shot: Agent Carter (2013)

Já prostě miluju Marvel. Skvělý kraťas se skvělou Peggy, těším se na ní ve dvojce Kapitána Ameriky!