Pro pár dolarů navíc (1965)

Pro mě asi nejslabší díl celé trilogie. Gian Maria Volontému jsem jako padouchovi tento díl nemohl přijít na chuť. Hudba nezklame, v příběhu je spousta dobrých scén, ale bohužel jsem se i trochu nudil. 70%

Pro hrst dolarů (1964)

Výborný western, který sice nedosahuje kvalit "Tenkrát na západě" ale rozhodně stojí za shlédnutí. Super hudba a Clint. 85%

Eorin shinbu (2004)

Příjemná lehce naivní romantická komedie o sňatku čtyřiadvacetiletého budoucího učitele a 15tileté školačky na přání jejich zdánlivě umírajícího dědečka. Výborní herci a spousta vtipných scének. 75%

Earth (2007) (TV film)

Nádherný dokument, který nám ukazuje nejrozmanitější krásy naší Země a jejich pomíjivost.

Tropická bouře (2008)

Ze začátku lehce stupidní a trapné, ale pokud se nad to dokážete povznést, tak jde o jednu z těch lepších parodických komedií žánru. Tom Cruise se tady vážně překonal. 70%

Tenkrát v Americe (1984)

Spolu s kmotrem jeden z nejlepších mafiánských filmů všech dob. Sergio Leone vytvořil geniální snímek, kde nás ani jediná minuta z necelých 4 hodin nenechá v klidu a vy si ke konci přejete, aby ještě neskončil. Podobně jako v Tenkrát na západě snímek provází výborná hudba Ennio Morricone. 95%

Bobule (2008)

Příjemná česká letní komedie z moravských vinic. Hezký dojem z filmu bohužel kazí trochu přeidealizovaný závěr. Ideální jako oddechový film 65%

Hrdinové (2006) (seriál)

Typický příklad seriálů, kde se může stát, že kvůli napínavým závěrům jednotlivých dílů dokoukáte celou sérii za jediný týden. Není to špička, ale stojí za shlédnutí. 85% (za 1. epizodu)

Tenkrát na Západě (1968)

Úžasný film od první do poslední minuty. Podmanivá atmosféra a výborná hudba nás nenechají ani minutu vydechnout. Mistrovský kousek! 99%

Karamazovi (2008)

Brilantní a originální převedení divadelní hry Dostojevského na filmová plátna. Pozadí Polské továrny a občasné vsuvky filmu vůbec neškodí a každý si může naplno vychutnat herecké umění členů Dejvického divadla. Petr Zelenka je sázka na jistotu. 85%