Závod o Bílý dům (2016) (seriál)

Pokud milujete tu megashow, kterou US politika nesporně je, tak je to seriál pro Vás.

Final Space (2018) (seriál)

Není to ani Futurama, ani Rick a Morty a je to dobře. Final space je prostě ve vlastní kategorii a má jedinečnou atmosféru, skvělý soundtrack a parádní příběh. Když si zvyknete na hlavního představitele, který je ze začátku poměrně otravný, ale najdete si k němu cestu, tak Vás čeká perfektní epická jízda vesmírem.

Paradise PD (2018) (seriál)

Je to hrozně hloupý, fekální, černý a nedospělý humor a přesně proto je to skvělá věc.

Po životě (2019) (seriál)

Hořkosladká komedie, která občas překvapí až překvapivě silnými momenty. Samotné mětečko se všemi prapodivnými charaktery pouze doplňuje tu nostalgickou beznaděj, která se táhne celou první sérií. Ten seriál je prostě něco jiného a chápu, že to nemusí každému sednout, ale pokud máte rádi Rickyho Gervaise a jeho humor, není důvod váhat.

Všechny moje lásky (2000)

Komedie je možná až moc silné slovo. Všichni aktéři filmu jsou tak trochu namyšlení idioti a John Cusack hraje postavu, která je celý film natolik otravná, že jsem to horko těžko vůbec dokoukal. Nevím, čím si film vysloužil kultovní status, ale já bych ho používal jedině tak pro mučení zatčených teroristů.

Osm hrozných (2015)

Při srovnání s Reservoir Dogs tento počin bohužel dost pokulhává. Ačkoliv jsou dialogy podle očekávání poměrně na úrovni, tak občas prostě nefungují a jsou o ničem. Navíc je to přehnaně dlouhé na to, kolik se toho vlastně v celém filmu stane. Ačkoliv tedy nejde o špatný film a jeho shlédnutím nic nepokazíte, tak si film podle mě už znovu nepustíte. Čekal jsem od Tarantina mnohem, mnohem víc.

Astronomy Club: The Sketch Show (2019) (seriál)

Docela povedená oddechovka, kterou člověk jako běloch asi nemůže úplně docenit, ale je to ve výsledku docela sranda, takže proč ne.

Maniak (2018) (seriál)

Je to hrozně pěkně ulítlá věc, která Vás protáhne tunou snových realit, ale nebere se u toho smrtelně vážně, což je prostě fajn. Pokud se chcete kouknout zase na něco trochu jiného, tohle je ono.

Contratiempo (2016)

Příjemná, napínavá atmosferická podívaná. Ke konci sice možná až moc překombinovaná, ale nakonec proč ne?