Terminátor (1984)

Pro arnoldovu mimiku je tohle dokonalá role(= Podle mého názoru o mnoho lepší než dvojka. Vyvražďovačka na policejní stanici je nezapomenutelná.

Nabít a zabít (2006)

Film jakoby nevěděl čím chce být. Ze začátku lehce černá komedie o klukovi kterýmu nevyšel den, která se poté mění na drama o pomstě a frajerovi co měl úplně všechno naplánováno dopředu. Na druhou stranu kvalitní film u kterého jsem se nenudil...

Skrytá identita (2006)

Od Scorseseho bych tohle nečekal. 4 oscary? Velké zklamání, je vidět že cena akademie ztrácí prestiž a zvláště zde je spíše za zásluhy.

Přátelé (1994) (seriál)

Bohužel se asi masového šílenství ohledně přátel nezůčastním. Viděl jsem poměrně hodně dílů, ale nikdy mě to nedonutilo sedět u televize a čekat na další. Seriál je velmi kvalitní, ale v některých momentech také hodně, hodně trapný. Pro mě vyhrává na celé čáře How i met your mother.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Je to vtipné, je to pohodové, jsou tu krásně vykreslené charaktery- Co víc si může člověk přát?

Vesničko má středisková (1985)

Jeden z nejlepších českých filmů, který krásně vykresluje éru komunismu a život na vesnici. Podíváte se i na "krásnou" stavbu Jižního města atd. atd., kdo neviděl, nepochopí...

Tenkrát na Západě (1968)

Vždycky jsem si myslel že westerny nejsou úplně tak pro mě. Toto veledílo mě ale přesvědčilo o opaku. Leoneho mistrovská filmařina spolu s dokonalým doprovodem Enio Morriconeho, ve filmu kde jsou slova vlastně tak trochu navíc.

Forrest Gump (1994)

Americkou moderní historií trochu "jednodušeji" aneb Forrest Gump. Kvalitní film s kvalitními herci, který je ale oproti své kvalitě neskutečně přehodnocený 8/10.