Takoví normální zabijáci (1994)

Zajímalo by mě jak by film dopadl, kdyby měl Tarantino šanci si ho natočit. Škoda že se to nikdy nedozvíme.

The Doors (1991)

Asi životní výkon Vala Kilmera. Ale sorry, první zkouška a hned se hrajou bez chyby 2 největší hitovky doors přesně jako na nahrávce, ani kapela jako doors by tohle nezvládla. Tohle prostě chvíli trvá. Jinak film je výborný ztvárnění Morrisona je zajímavé, ale mohlo by se to více točit i kolem ostatních členů, protože s tvrzením "You are the Doors" nesouhlasím.

Vymítač ďábla (1973)

I po třetí projekci ve mě film stále zanechávávelmi silný pocit. Stále se těším na každý vstup do pokoje, užívám si když ďábel mluví skrze regan a vlastně celou strašidelně tíživou atmosféru. Na svou dobu má film neskutečné triky, akorát ty zvratky nemusely být až tak nukleárně zelené. Myslím si že directors cut se moc nevyvedl, producenti evidentně provedli dobrou práci. Škoda že dneska se točí většinou lekačky a ne filmy u kterých se můžete opravdu bát...

Zabít Zoe (1993)

Avary evidentně má pár cool nápadů, místy podobný styl quentinovi, ale jde svou vlastní cestou která sice není tak působivá, ale stejně dokáže zaujmout. Příběh je poměrně jednoduchý a nenabízí žádný extra zvrat či nečekanou pointu, ale kupodivu to ani nevadí. 7/10

Skóruj! (2007)

Kdyby jsme byli ve škole bylo by to za 3, prostě dobré, místy trapné, místy dobré. Přišli jsme do kina asi až 20 minut po začátku a vůec to nevadilo. Pokud jste schopni vypnout mozek a pouze sledovat obraz jako zombie, pobavíte se. Pokud si ujíždíte na bláznivých komediích, pobavíte se. Za jiných okolností film nedoporučuji. 50%

Slzy slunce (2003)

No pokud srovnáme s údolím stínů, tak slzy slunce vyhrávají ne na celé čáře ale tak na pěti celých čarách. Pravda že chvílemi se vlečou a prostor dostávájí i klišé, ale mě ten film prostě zaujal svojí syrovostí a akcí která stála za to. Pokud od flmu nic nečekáte, budete asi mile překvapeni. 6/10

Šestý smysl (1999)

"Poď ukážu ti kde má táta pušku."

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Vezměte Ryana, vyjměte nelogické části, přidejte kvalitu, přidejte propracované postavy a provlečte je válkou. Dokonalé

Tele Tele (2000) (pořad)

Ze začátku se dala najít světlá místa, dnes už typický odpad novy. Něco jako Českou sodu dnes už nikdo nemá šanci natočit (s ohledem na nejen politickou nekorektnost)

Ali G Indahouse - Film (2002)

Film nemá asi žádnou uměleckou, hereckou, či režijní hodnotu, ale proč se nezasmát?