Rambo II (1985)

Zprznění a pošlapání myšlenky prvního filmu. Toto už je jen trapná akce, které se budete maximálně smát a hlavně "Největší zbraň je mozek!"

Rambo: První krev (1982)

Tenhle Rambo není prostě ten rambo co se proslavil. Proč tenhle film postihla ta hrozná producentská epidemie - prodávání názvu za každou cenu (myslím Rambo 2 a 3). Škoda, zas výborný film který se na Vietnam kouká tak trochu jinak.

Pád do tmy (2005)

Asi to bude tím že mi kamarád povídal o "úžasném filmu" který musím vidět. Neřekl bych, že se jedná o vysloveně obyčejný horor, ale nemá to atmosféru která by film posunula na další úroveň (Věc)

Equilibrium (2002)

Prvně jsem si myslel že koukám na parodii, poté na čtvrtý díl matrixu a když se začaly kupit další filmy už jse to vzdal. U gun katy jsem umíral smíchy (a stále nechápu jak tohle mohlo být myšleno vážně), rádoby filosofické pojetí se nevyvedlo v žádné části a celková pojetí ztráty citů nebo emocí bylo děravé a absolutně nedomyšlené. Jediné co mě na filmu zaujalo byl výkon Christiana Bale .

Muž na Měsíci (1999)

Klidně si říkejte že Carrey neumí hrát, ale tento film jednoznačně dokazuje opak.

Skála (1996)

Jediný dobrý film se značkou Michael Bay (mizery jsem zatím neviděl), z hereckých výkonů mě najvíc zaujal Ed Harris, aneb záporák v právu.8/10

Sbal prachy a vypadni (1998)

Jsem asi jediný člověk kdo má tento film radši než Snatch. No co nadělám.

Fargo (1996)

Když řeknete břetři Coenovi, vybaví se mi hlavně dva filmy-Big lebowski a Fargo. Asi nejchladnokrevnější "hrdina" co jsem kdy viděl, zvláště pak scéna začínající vraždou policajta.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Musím říct že vidět tohle naživo je zážitek na celý život.