Bohemian Rhapsody (2018)

Opravdu velice úžasný film který si zaslouží mít takto vysoká hodnocení. Myslím si, že každý kdo alespoň trochu zná kapelu Queen, tak by na tento film měl rozhodně jít. Atmosféra, písničky, herci a mnoho dalšího je úplně přesně jako vše co se odehrávalo ve skupině Queen. Prostě vše co je ve filmu sedí naprosto přesně. Rozhodně si dovolím říci, že toto je nejlepší film roku 2018. A nevěřím, že ho ještě nějaký film dokáže tento rok překonat.

Rozčarování (2018) (seriál)

Opravdu velice, ale velice pěkný a vtipný seriál. Bude velice těžké čekat na druhou sérii po takovém zakončení.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Poprvé jsem se dostal do 4DX kina a zrovna na tento film. Pečlivě jsem si vybral tento film. A s velkým očekáváním jsem se na něj šel podívat. Byl jsem neskutečně překvapen z toho co jsem viděl. NOVÝ ŽÁNR!!!!! V životě jsem nečekal, že někdo vymyslí tento typ žánru, který mi bude tak extra sedět. Easter eggy na filmy, hry, osobnosti, prostě na všechno. Filmu prostě dávám 100%. Takhle perfektní film se nevidí...

Insidious (2010)

Teda velký potlesk. Tento horor se (dle toho, jak jsem byl strachy bez sebe) velice podobá Sinisteru. Hodně dlouho jsem se k tomuto filmu dokopával. A když jsem se k tomu dostal tak jsem stuhnul a bál se jak malej. Teda jako horor špičkový a herecké výkony byly také povedené. 95%.

Mumínci (1990) (seriál)

Ach... Jak já ty malá roztomilá stvoření miluji. Je to jedna z nejlepsích pohádek co jsem kdy viděl... Je třeba uznat, že tento film má celkem depresivní nádech. Takže teď v patnácti letech jsem se rozhodl, že si pustím úplně všechny díly od zacátku až do konce. Mé rozhodnutí záviselo na tom, že jsem si ani jeden díl nepamatoval. A jsem velice rád, že jsem si na tuto nádhernou pohádku vzpomněl a jsem velice rád za to, že tato pohádku vůbec existuje. Je to přesně styl pohádky který já zbožňuji. Za mě by to bylo takových... 100%. Ano, možná se vám to zdá moc, ale pro mě má tato pohádka velký význam. Já to považuji za mistrovské dílo. A rozhodně patří k mím nejoblíbenějším seriálům vůbec. Díly na sebe navazují... Takže si to budete muset pustit od začátku až do konce.

Wind River (2017)

Tak tohle... tohle je mistrovské dílo... v životě jsem neviděl takto krásně povedený film. Dílo se odehrává v zimním období a je perfektní. Na můj vkus až příliš perfektní... Ale je třeba uznat, že výkony herců, již zmíněná atmosféra, kamera a režie se sešli ve správném místě na správném čase a vzniklo z toho něco nového(a vymyslet něco nového v této době je velice těžké). Dle mého názoru je toto dílo mistrovské a proto ho i zařazuji mezi mé nejoblíbenější filmy v mém žebříčku.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Velice povedená bláznivá parodie. Na tomto filmu nenajdete ani minutu kdy by jste se nesmáli. Pro mě samotného je tento film považován za klasiku. Co teprve Shorty, klasická postava kterou všichni tak milujeme a vždy nás rozesměje. Za herecký výkon, nápad a to, že se série Scary Movie nevzdává a stále vydává nové díly dávám tomuto filmu 80%.

Na západní frontě klid (1979) (TV film)

I přes to, že typ válečné drama je mým nejméně oblíbeným žánrem, tak jsme si ho pustili jako práci z českého jazyka. Z počátku jsem byl velice ale velice vystrašen. Bál jsem se, že film bude nepovedený oproti perfektní předloze. Ale nakonec jsem byl velice překvapen! Dílo mě chytlo za srdce a byl jsem velice nadšený, že jsem si po velice dlouhé době pustil film s žánrem vlečné drama. Díky výkonu herců, kameramanů a perfektní předlohy toto dílo dělá klasiku. Myslím si že by si každý tento film měl shlédnout a zapřemýšlet trochu o tom v jakém blahobytu si žijeme a jak by jsme si ho měli vážit. Také bychom si měli vzít ponaučení z toho, že by jsme se měli rozhodovat sami za sebe, a ne že by nám cizí člověk tloukl do hlavy "Válka je jedinečná, a měli by jste do ní všichni jít aby jste reprezentovali náš stát. I přes všechno co se se může stát". Filmu dávám pět hvězdiček také kvůli tomu, že je ve filmu krásně ztvárněn strach, beznaděj a oddanost vojáků.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Právě teď jsem vylezl z Imaxu z předpremiéry a jako u předchozího dílu čumím jako blázen a netuším co jsem teď viděl. Vše co od Star Wars potřebujeme tam bylo, ale né jen to, ale i víc než si kdokoliv z nás dokáže představit. Někdo se prý bál že toto dílo je zatím nejdelší z celé ságy Star Wars, ale naopak to přidalo oživení, napětí a strach. Efekty, kamera, režie, scénář a vůbec vše nemělo chybu. Já si osobně myslím, že tohle je extrémně povedené dílo které mi bude ještě hodně, ale hodně dlouho vrtat v hlavě. "Dle mého názoru se nové díly ze ságy Star Wars vracejí ke starým perfektním základům a stále je zlepšují a dělají tím nové díly naprosto unikátní. Doopravdy jsem nenašel jedinou chybičku a nebojím se napsat že toto dílo je excelentní a už nikdo se sérii Star Wars nevyrovná. Za mě je to 100% a to bez výčitek svědomí. Popravdě vlastními slovy nedokážu vyjádřit tak úžasné pocity, to už si holt si to budete muset zažít sami, a tím rozhodně neprohloupíte, ba naopak prozřete."

Nevinnost (2011)

Dnes si na nic nebudu hrát, napíšu to stručně a jasně. Film je opravdu depresivní, v temnotě tohoto filmu čekáte na proniknutí, ale ono stále nic a nic až se stane nepředvídatelné. Velice dobré drama na které se ale málo kdy podíváte protože se film velice ale velice táhne, přesto to tomuto filmu prospěje.