Láska je láska (2012)

Extrémně dojemný a srdcervoucí film, který vám ukáže že v životě nikdy nebude nic perfektní jak si představujete. A ve výsledku zjistíte že i kamarádství je láska. Myslím si že by si každý toto měl pustit už jen pro ponaučení, ale i pro to aby si uvědomil že by měl být šťastný za to co má.

Good bye, Lenin! (2003)

Film s opravdu velmi smutným a depresivním příběhem. Po tomto filmu si začnete pokládat mnoho otázek. Vše je dojemné a krásné. Ale jedno mi tam nesedí KOMEDIE to rozhodně neni nýbrž velmi smutné drama. Doopravdy už nevím co víc bych napsal, prostě velmi smutné a dojemné drama.

Velké oči (2014)

Velice příjemný a krásně smutný film. Člověk se podívá a uvědomí si jak to hlavní hrdinka měla v životě těžké. Režie, herci, scénář, všechno sedí, až jsem se podíval že tento film režíroval Tim Burton, ano, je pravda že je tento film nádherný, ale Timovu stylu se to nepodobá. Ale to nemění nic na tom jak je to úžasný film.

To (2017)

Uff... Tak jsem se konečně dočkal. Dostal jsem se konečně na "To". Přišel jsem, sedl jsem si a jen čekal na zahájení. Poté co "To" začlo jsem zůstal ve svém sedadle s otevřenou pusou. V životě jsem neviděl tak úžasný horor. Doopravdy jsem se nikdy u hororu tak nebál. Je to temné, tajemné a hlavně DESIVÉ. Přiznávám očekával jsem od tohoto filmu hodně (a většinou když se očekává hodně přijde zklamání), ale vrátilo se mi nekonečnokrát více. Opravdu nejlepší horor a v zároveň i film. Opravdu mi není líto tomuto filmu dát 100% a 5 hvězdiček. Stephen King odvedl úžasnou práci.

Po strništi bos (2017)

Velice nádherný, dojemný a srdcervoucí film. Film je docela protáhlý, ale to dodává divákovi nádherný prostor aby si tento film skvěle užil. Opravdu velice povedený a dojemný film. A na závěr bych rád dodal větu kterou jsem si krátce po filmu řekl "Vše dobré se obrátilo ve zlé a vše zlé se obrátilo v dobré".

Vetřelec: Covenant (2017)

Byl jsem velice vystrašen když jsem šel do kina na nového vetřelce, ale co to ?! Jako fakt nebudu lhát, kamera, akce, hororová atmosféra prostě vše co by jste u starého vetřelce čekali, zároveň ta promyšlenost mezi postavami robotů, ale fanoušci vetřelce musí brát v potaz to, že už na 100% budou vědět co se bude dít. Toto dílo schvaluju a myslím si, že se vrátilo ke starému dobrému prvnímu vetřelci, pro dávám 92% a nechápu proč je tento fiml celkem negativně hodnocen.

Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Nejlepší seriál vůbec... Prostě pecka která osloví každého. Je to dojemný, akční krvák který je perfektně provedený. Prostě nevím co dodat tak tomu prostě dávám 100% bez výčitek svědomí...

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Když jsem uslyšel, že vyjde tento film, byl jsem velice vystrašen. "Piráti z Karibiku : Salazarova pomsta"... A jéje, snad to nedopadne tak špatně jako některé novodobé pokračování starých klasik. Sedl jsem si a co to?! Ono se to fakt povedlo! Vrátilo se to ke starým kořenům 1 a 2 dílu, opravdu jsem byl velice překvapen. Také jsem byl velice vyděšen, že tam budou zase nějaké pokusy o trapné vtipy, které nikomu nepřijdou vtipné, ale povedlo se, doopravdy! Rodinná komedie při které se vám vybaví vzpomínky na starého dobrého Kapitána Jacka Sparrowa. Gratuluji !

Mlčení jehňátek (1991)

Co říct... Asi všichni tento film znáte ale stejně, co dodat prostě WOW !!!

Gejša (2005)

Zatím jsem nedokázal pochopit proč tento neuvěřitelně perfektní film má jen 75%. Toto dílo je vskutku nádherné a uklidňující. Na diváka zapůsobí krásným vzhledem postav a také krajiny. Za herecký výkon, kameru a myšlence jak zfilmovat takto nádhernou, exotickou a příjemnou "událost" či dobu dávám tomuto filmu dávám 92%.