Van Helsing (2004)

Toto hodnotenie je s velkym sebazaprenim (Jackman, Beckinsale) ale skor sa priklanam k hodnoteniu medzi 20 a 30%. Myslim, ze viac to nie je treba rozpytvavat ;)

Hitler: Vzestup zla (2003) (TV film)

70% Skvele herecke vykony, aj ked Carlyle miestami "prehraval". Mna najviac dostal Peter O´Toole! Na TV produkciu naozaj skvele odvedena praca, ale scenar miestami pokulhaval a v tak kratkom case sa neda zamerat na obdobie patnactich rokov jeho zivota. Vzdy sa bude niekomu zdat, ze nejaka linka, tema, ci situacia bola zanedbana, slaba alebo vynechana. Doporucujem vidiet.

Romeo musí zemřít (2000)

V zanru skvela podivana, vizuelni dojem navic podtrhuje krasna Aaliyah.

To, co dýchám (2007)

Suhlasim asi so vsetkymi komentmi, co som si nizsie precital... Film je vykradacka, nie je to nic nove, skoda, ze Forest Whitaker nedostal viac priestoru. Film je riadne deravy a nedotiahnuty do konca. Ocakaval by som nieco hlbsie ako to, ze S.M.Gellar pristane taska napakovana prachmi na streche auta, no napriek tomu sa mi na film prijemne pozeralo, preto asi AZ 3*.

Počátek (2010)

70% .. Standardne skvely vykon Leonarda DiCapria nie je vobec potrebne spochybnovat, skvela hudba Hanse Zimmera dodava filmu skvelu atmosferu. Kulisy skvele, vizualne efekty taktiez. Prijemne ma prekvapil herecky vykon Toma Berengera. Nápad to bol velmi pekny a Chris Nolan opat ukazal, ze je na spicke zanru, musim ale povedat, ze som od tohoto filmu cakal viac. Idea a "vrstvenie" filmu je z mojho pohladu samoucelne a chyba mi nejaka hlbsia myslienka, ktora by dodala filmu tu vynimocnost, ktoru som hladal a nenasiel. Mozno aj preto sa mi zda, ze zaver filmu akoby nemal kam resp. z coho vygradovat a bol znacne ocakavatelny. Posledna klapka filmu, ktora nam ma zasiat semienko pochybnosti, ci sa Dom Cobb naozaj stretol s detmi v realite, alebo to bol sen bola hrozne gycovita a keby vo filme nebola, tak by sa mi to ani neratalo. :) Kazdopadne urcite doporucujem vidiet a vytvorit si vlastny nazor.

Pravdivé lži (1994)

Skvela klasika! Nominacia na Oscara za efekty.

Výměna (2008)

Hodně povedené.. Moje hodnocení je 90%.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Ta jedna* neznamena 20 voltů. Znamená jenom 10% a to kvůli jedné jediné scéně, která mě pobavila těsně před předčasným opuštěním sálu - rozhovor Belly s tátou o sexu. Jinak je to odpad a už dlouho jsem neodešel z kina před koncem filmu.

Catwoman (2004)

Keby tam neotrcala telo nadherna Halle Berry tak davam odpad!