Jonesovi (2009)

zabavna zalezitost, u ktere uz jsem si ale hned druhy den nemohl vzpomenout na nazev ;o). kazdopadne Demi je porad bohyne ....

Red (2010)

móc jsem se bavil, ačkoli to žádný extrazázrak nebyl

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

to si snad nekdo dela legraci.... naprosty souhlas s Larelay a EdaS.... nechapu, kam se podelo vsechno to napeti a finesy, ktere upoutaly v prvnim dilu trilogie... Stejne tak nechapu, proc se scenarista Jonas Frykberg nechopi lopaty a nejde delat neco ,co by mu slo 100% lepe..... naprostej filmovej piece of shit z puvodne brilantniho nametu... jedno z nejvetsich filmovych zklamani za posledni dobu

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Páni... až s ČSFD zjišťuji, že jsem hrdinsky přežil 140 minut docela zajímavého nedodělku.... přijde mi to, jak když smícháte časopisy National Geografic, Žena a život, Bravíčko a PhotoLife dohromady a z výsledku si budete předčítat jen článkové synopse. Přitom potenciál velký nejen námětem, ale i obsazením (zde nic nevytýkám, moc se mi líbila "mamkovská Julia"). Myslím, že složení osazenstva předpremiérového sálu jednoznačně potvrdilo cílovku.... A chlapi kolem 30 v ní nejsou ;o)

Saltová (2010)

ano, jako vsichni i ja vidim, ze scenar trosku pokulhava, ale jinak teda klobouk z hlavy dolu, pac moc pekna zapletka, celkem uveritelny(celkem) dej a Angelina, ac to teda nikdy nebyla ma oblibena filmova princezna, opet (po kolikate uz?) potvrzuje, ze zezlo neohrozenych, sexy a hlavne uveritelnych hrdinek trima jiz delsi dobu v rukou pravem..... nemuzu to nerict, tak to reknu..... Angelina je takova moje Demi noveho milenia ;o)... rozhodne moc nesouhlasim s jinymi vytkami nez ke scenari, protoze rezisersky moc pekny, dle meho soudu to od urcite chvile dalo trosku vydechnout, ale pak je to ram-pam-pam po zbytek deje... Jo a soundtrack? "jakobych to uz nekde slysel ;o))" ale ne, je jasny, ze autor se nepreprogramuje, takze lehka repetice sebe sama se prijima (fakt je, ze to J.N. Howard neprepisknul jako Horner v Avataaroj).

City Island (2009)

hele rikam ze z odpoledni jednohubky se klidne mohla stat vecerni lahudka.... Garcia,kterymu sviti charisma a grif z kazde grimasy, pribeh, ktery pobavi a skvele seconda party zejmena Mortimerka... necekane za 5 a nevidim to naposled

Kick-Ass (2010)

hustoulet, ktery dle meho soudu definitivne "Potvrdil" Matthew Vaughna. dal jsem si to jednou s pritelkyni a pak jeste parkrat s partickou a reakce? slovy emoasiata "dysis ooosom"... akce, forky, hudba, herecky vykony, uveritelnost (jo ve finale jo ;o)...vsechno skladam na 4,44 hvezdicek...

Počátek (2010)

myslim, ze pro lidi, kteri maji radi rafinovane pribehy tu mame novou filmovou bibli... Ja jsem si to uzil, zaplatbuh se neztratil(ikdyz zazival kratkodobe zachvevy nejistoty) a ted uz se jen tesim, az pujdu do kina znovu nebo az to vyleze ven... tu patou hvezdicku pridam prave az v momente, kdy to projde mozkem podruhe (a jsem si jisty, ze ji pridam a to i pres fakt, ze souhlasim s komentarem velkovezira POMO..).

The Day of the Triffids (1981) (seriál)

je to hodne stary, hodne "low cost" ale atmosfera mi tam nechybela a je to pomerne verne predloze.... takze prozatim nejlepsi preneseni tohohle bestselleru na platno resp. obrazovku