Fermatův pokoj (2007)

Zápletka nereálná a děj místy nelogický. Předvidatelnost příběhu je dána tím, že je vykrádačkou mnoha předchozích filmů a seriálů. Proto dvě hvězdy.

Jezero Tahoe (2008)

Originální a nápaditý snímek s vynikajícím scénářem, který asi není pro všechny, protože si režisér dost nefér pohrává s trpělivostí diváka, ale stojí to za to. Fakt jsem se pobavil. Doporučuji!

Honeydripper (2007)

Taková laskavá americká pohádka, co skončí dobře. Danny Glover je výborný herec a John Sayles na mě působil jako velký sympaťák, když tento film ve Varech uváděl . Uričtě bych se chtěl podívat i na jeho dřívější tvorbu.

Boogie (2008)

Velmi slabý film, z kterého však musím vyzdvihnout alespoň uvěřitelné herecké výkony a výborně vykreslenou postavu manželky...jinak nafouknutá povrchní hovadina na entou.

Nezvaný host (2007)

Po Přednostovi stanice nám Thomas McCarthy přinesl další sympatické drama.

Ten kluk (2007)

Výborné a stupňující se skromné drama, opírající se o herecké výkony a hloubku či závažnost své myšlenky, mě osobně ve Varech velmi mile překvapilo. Film jde dál než Dostojevského zločin a po něm následující trest a řeší problém, jak člověka přijme společnost potom, co si svůj trest odpykal a jestli předsudky lidí nejsou ještě větším trestem. Velmi doporučuji.

Fresh Prince (1990) (seriál)

Jo tak na tohle jsem taky ráno vstávával...;-)

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

naštěstí mě tohle těsně minulo...

Šimpanz Mookie (1998)

Erica Cantonu, nejlepšího fotbalistu své doby, mám opravdu velmi rád. Villereta jsem si vcelku oblíbil po Zelňačce a Blbci k večeři. Ale s tou opicí to nejde nějak dohromady.