Pasažéři (2016)

A je to tady zase. Všechny ty Hladové hry (jaká "náhoda", že tady taky hraje Lawrence), Hostitelé, Divergence a já nevím co ještě... Proč nám to filmaři dělají, že točí sci-fi filmy, když očividně žánr sci-fi sami rádi nemají? Navíc takhle vyblitou romanci nezachránil ani ten rozpočet...

Nebezpečné pokušení (2015)

Strašně blbý, ale přitom podivně zábavný maglajz. Už je to dlouho co se mi nějaký film tak těžko hodnotil.

Zúčtování (2016)

Velmi příjemný "akční" film. Měl sem z něj stejný pocit jako z prvního Jacka Reachera - víc takových filmů!

Sinister 2 (2015)

Už jednička nebyla žádná sláva. Byl to takový ten typický americký "horor" (čti rádoby děsivé lekačky doprovázené hlasitým zvukem - fakt stále každý čeká, že se na ty filmy dívají pouze lidé maximálně do 13 let?), které jsou poslední léta jako přes kopírák. První díl měl aspoň fungujícího Bughuula (jediná originální věc, co se tam vyskytovala), ale toho tu raději zbavili jakékoliv děsivosti a spíš mi přišel jako nějakej nasranej taťka v masce a ne jako démon, ze kterýho mám strach (ano, několikrát se za hlasitého dunivého zvuku podívá přímo do kamery - to jsem se ale strašinky strašně moc bál :D). Vůbec celá mytologie a strach z neznámého (tedy to co by měl aspoň průměrný horor obsahovat) je tu vhozená do koše a zůstalo několik rozpadajících se dětí, které mají asi zastupovat chybějící faktor strachu - neuspěšně... Herci jsou bohužel taky nijací (Shannyn pořá vypadá dobře, ale za to já body nepřidávám), hudba je naprosto příšerná, až na jeden motiv z předchozího filmu co zazní v závěru. Celkově vzato se pohybuju na hranici odpadu.