Hodinu nevíš... (2009)

Sice jsem doteď neměl tu čest, ale jestli je film "povedený" stejně tak jako jeho trailer, tak to teda potěš-koště.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Jednu hvězdičku za Dabléra Majka, druhou za Kurta Russella, třetí za "mámino auto". A to je vše.

Věc (1982)

Doteď sem myslel, že Vetřelec je absolutní vrochol sfi-fi hororu. Pletl sem se.

Naruto (2002) (seriál)

Musím opravit hodnocení ze 4* na 5* . Jak píše Darren, vzezřením může Naruto evokovat Pokemony a prvních několik dílů opravdu navozuje atmosféru archetypu dobrodružné výpravy. Ovšem už ke konci první řady vám dojde, že tomu tak rozhodně není. A druhá řada, ta už jde do neuvěřitelné hloubky...

Temný rytíř (2008)

Ano, návrat Batmana je velkolepý. Navíc má v rukávu spoustu es. Jokera, Aarona Eckharta, nový batmanovský obleček a batmanovskou motorku. Ale dle mého je film silně přehypovaný, jakožto pocta zemřelému Heathu Ledgerovi. Popravdě řečeno, když "Batman začínal", bavilo mě to mnohem víc.

Mulholland Drive (2001)

Budování atmosféry, budování atmosféry, budování atmosféry - ale jinak skoro nic víc. Zajímavý názor: Monolog, IllIlIlIIl, Renton

Hancock (2008)

Will Smith, příjemný humor, hezké vizuální efekty. Proč se na to aspoň jednou nepodívat?