Příšerky útočí (2019) (TV film) odpad!

Nehorázné sračky se tu hodnotí, lidi jebe vám ??

2 na 1 (2022) (pořad) odpad!

Tak Sokol je retardovaný, nevím co se mu stalo a nechápu to ale proč proboha Háma ?!

Mentalista (2008) (seriál) odpad!

Mysteriozní velesračka,velmi špatné.Překvapuje mne co blbých lidí žije na planetě ale nemůžou za to,jen mají prostě vymletý mozek z TV.

Američtí bohové (2017) (seriál) odpad!

Co to je za sračku a s kým to proboha na té planetě žiju ??

Pohádka o caru Saltánovi (1966) odpad!

Fůůůůůj do plynu,do plynu,do plynu !!! Reaguji a komentuji pocity mě osobní,kdo zdraví na duchu jest tak špatně mu je víc než po rakovině jater. A promiňte mi to jsem již několik let rasista,ano mám problém s určitou jednou národností,mimochodem ten problém se netýká tak uplně napadení ukrajiny (slava ukrainy !!) ale týká se chování ke zvířatům,nikdo nechce vědět co jsem viděl já .. takže budu posílat d0pr0ele všechno co se týká těchto satanů,z lidma mají společnou akorát podobu.Nechť bůh si zvolí osud téhle planety,amen.

Díra (2019)

Velmi povedená chuťovka.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tyto zprávy by měl uvádět Láďa Hruška,nedává mi to totiž smysl,že tam už dávno není,měl by tam být ano.Myslím si,že by měl při tom v každém úvodu ještě oprcat Ořéška do krku ať se tak debilně nexichtí.Nemám nic proti gájům ani buzerantům ale když vidím Oříška dva dny nejím.

Příšera (2004) (TV film) odpad!

Doporučuji divákovi si vyhledat někoho kdo má sračku,nabrat ji žufánkem z hajzlu a uvařit si ji na chcankách v hrnci třeba s bramborama ať je k této velkolepé podívané něco teplého do žaludku.Tohle by celkem dávalo smysl.