Lovci pokladů (2004)

Hodně se na to nadává, ale proč? Zas taková trága to přece nebyla, akorát u toho člověk nesmí přemejšlet.

Lovci pokladů: Kniha tajemství (2007)

O mnoho horší než první díl, který jsem přijal s výhradami, ale zas tak zlý nebyl. Toto je podle mě pro sérii něco jako pro Dannyho parťáky dvojka. Prostě přitažené za vlasy až běda, jakoby tvůrci už nevěděli roupama co by vymysleli za kravinu

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Není to typický Sandler, ale nevadí. Dlouho jsem se u komedie tak nezasmál. Ačkoliv v tomhle žánru jde hodně také o aktuální rozpoložení. Má to neuvěřitelné tempo a kupu gagů. Beru!

Karneval duší (1962)

Napětí není budováno přepudrovaným panákem, který by měl představovat duch, ale všudypřítomnou plíživou hudbou. Režisér si s dílkem evidentně vyhrál a přestože jsou takto staré horory spíš pro studium toho jak se kdysi točilo, tento skutečně umí i vyděsit

Mars útočí! (1996)

Nevím přesně co chtěl Burton říci, ale evidentně se nepovedlo. Snad jedině po technické stránce je film vpořádku, ovšem humor chybí a jaksi i nějaký pořádný děj. Trapas Time, trapas

Carrie (1976)

Velmi povedený horor (úmyslně neříkám thriller) podle Stephena Kinga.

Mise na Mars (2000)

Ta pointa byla tak blbá, že veškeré předchozí plusy - a nebylo jich mnoho - vymazala. Podprůměrná sci fi s naprosto příšernými hereckými výkony

Plod noci (1990)

Barker režíruje Barkera. Výborný horor na motivy vynikající knihy Cabal. Snímek je plný bizarních postav a čisté hrůzy.

Zákony Brooklynu (2007)

Rádoby mafiánská gangsterka, ve které se dohromady nic moc neděje.

Úkladná vražda (2006)

Slušné herecké obsazení a celkem dobrý námět a snad i scénář. Chvílemi to trochu smrdělo stylistikou až příliš, zejména počátečních pár seznamovacích minut mi nesedlo. Jinak ale je to takový thriller a komedie v jednom, nejlépe skouknutelné v TV bedně když nic jiného nedávají