• Pohádka

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Nutno přiznat, mé první setkání s Hulkem. A nebyla jsem nespokojená. Příběh udrží pozornost, má příjěmný spád a pro Nortona mám slabost.

Kick-Ass (2010)

Já se nasmála! A výborně akčně pobavila. Jako bonus letňák - pivečko, cigareta...a tak to má být. Ten film má atmosféru.

Red (2010)

Trochu zklamani. Nekdy ironicke poznamky sklouznou k jednoduchosti a prvoplanovosti. A tahle hranice tu pro mě byla nepříjemně překročena.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

neuvěřitelně zábavná věc, které bychom mohli vytknout jedině to, že její vtipy jsou stále na stejném základě, což se ale dá říct o většině sitkomů a seriálů. Skvělé postavy i úroveň vtipných situací!!

Naqoyqatsi (2002)

Koyaanisqatsi: Největším dojmem z tohoto filmu, který ve mě zůstal po prvním shlédnutí bylo mé velmi časté kontrolování hodinek, jestli už se blíží konec. Proto předem říkám, že jsem ho zprvu nepochopila. Napodruhé mi ale představil neuvěřitelné (a hlavně neinscenované) vize režiséra. Pohled na opuštěný dům s vymlácenými okny byl záběrem hororu, který bych já označila písmenem A. Hudba, ač je sugestivní a k filmu se neuvěřitelně hodí, ve mě vyvolávala pocity hnusu, chaosu a beznaděje. I tak jí ale tleskám, protože hudba pro mě dostává smysl, až když ve mě nějaký dojem vyvolá a především zanechá. Pro teď sice k tomuto filmu říkám a nikdy víc ale sama tuším, že ve správnou chvíli na správném místě se na něj zase ( i když nemůžu říct s chutí) podívám.