• Pohádka

Sedm statečných (1960)

Tohle tužilo mé morální hodnoty. Od Sturgesových dob budu vždy bojovat proti zlu a přesile.

Spalovač mrtvol (1968)

Síla. Kopfrkingle, jste nechutný. Pane Hrušínský další z Vašich nadnadnadnadprůměrných výkonů.

Počátek (2010)

Následovala dlouhodobá a opakující se debata o smyslu toho či jiného časového levelu a událostí v něm, mezi mnou a přáteli a uznávám, že tam pořád mám trhliny. Počátek je z těch filmů, u nichž je záhodno dát jim ty dvě-tři hodiny víckrát. Ono totiž nebude čeho litovat. A příště si sednu blíž k plátnu a budu do tý káči foukat!!!

Kmotr (1972)

To je bomba, nejdřív jsem věřila, že být mafián, by se mi mohlo líbit. Tohle živobytí ale bude pořádně temné a depresivní. Jako film. A tu hudbu bych si nechala implantovat do uší.

Odstřelovač (2007)

Akční pohička, drží se žánrových klišé, občas to ale člověk snese bez úhony.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Nevím sice, co je na Charliem tak sexy, ale jeho chování mě baví. a Alan je debil...a to je stejbě tak vtipné.

Lítám v tom (2009)

Postava ryana Binghama se nesloží pod náklady deziluze ani depresivním povoláním a přes veškeré strázně a samotu, si udrží úroveň, styl a ironii. Reitman u mě výrazně stoupl, po Juno a Kouření je tohle další pecka z třešničky na dortu.

Juno (2007)

Ta malá holka mě dostala. Až uvidím Juno podruhé, dopíšu komentář.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Konečně mi někdo vysvětlil, proč je dobře, že kouřím. Debata nad škodlivostí alkoholu, zbraní a cigaret je oslavou cynismu dneška.