Dead Rising: Endgame (2016)

Mnohem lepší než první díl. Nějaké kecy o tom, že je to dehonestace herní značky :-D Těžko, protože herní Dead Rising je ještě větší sračka.

Vetřelec: Covenant (2017)

Ridley, říkal jsem ti, abys nám už nikdy nic nevysvětloval. Ale jo, spolu s prologem to dává jakž takž smysl, ale je to průhledný jak ranní blití.

Život (2017)

Už dlouho jsem neviděl tak ukrutně nudnou sterilní rutinu. Z totální tragédie to zachránilo pár světlých momentů a Calvin, který je total smart killthemall mother fucker.

Lovci duchů - First Blood (2017) (epizoda)

Po dokoukání neskutečného Shieldu je vidět, jaká je dvanáctá řada sračka. Poslední dva díly jsou sotva za tři. Jako pokus o vraždu prezidenta USA a jde po nich jednotka šesti lidí? Do piče, to jako fakt? To nemají ani na posraný vrtulník, který by tam občas přeletěl? Já už fakt na to seru. Dokoukám tuhle řadu a jesli ty dva nebudou další rok obracet maso v mekáči, tak to jebu...

Underworld: Krvavé války (2016)

Místy to aspirovalo na scenáristický bullshit roku, ale ten zatím s přehledem drží Mechanik zabiják - Vzkříšení.

Darwinovy ceny (2013) (pořad)

Narozdíl od Toma Vidleho alespoň rozpoznám hudební předěl. Tudíž shledávám Do the Evolution od Pearl Jam jako skvělou volbu. Ještě lepší by byl Genius od Pitchshifter, ale to by se už Tomík asi rozbrečel.

Dostaň Agátu (2010) (pořad) odpad!

Tahle píča je tak trapná, že Kateřina Hrachovcová se má ještě hodně co učit.

Turbotarantule: Láva poraženým (2015) (TV film)

Vidět Huxovou, Mahonyho a Jonese, jak likvidují bok po boku obří ohnivé pavouky, to se jen tak nevidí. A když Steve Guttenberg potká Iana Zieringa, aby mu pomohl, a ten mu odpoví, že teď řeší žraloky, to už jsem nevěřil vůbec. A proto tahle bejkárna nespadá do klasické třídy DVD čurákovin a zaslouží si ty dvě alespoň za dobrou komedii. Ovšem Pavoučí teror je jen jeden.