• Krátkometrážní

Naše planeta (2019) (seriál)

U většiny epizod nechápete ty záběry. Prostě absolutní špička dokumentaristky o přírodě. Doporučuju poslední díl "Behind the scenes.. dva roky v maringotce kvůli záběru lva? RESPEKT

Maniak (2018) (seriál)

WTF. Tak trochu jsem od toho čekal víc, ale takový emocionální kolotoč jsem nečekal vůbec. Úžasná hudba, mindfuck jak prase, ale celková pointa mohla být výrazně lepší.

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Jsou tam epizody i slabší, ale jako celek je to neskutečná pecka!

MOST! (2019) (seriál)

Uplně vynikající obsazení, maximální uvěřitelnost všeho. Jenom postupně klesá ta smrtící sada hlášek prvních tří epizod, jakoby se od čtyřky ujal seriálu jiný scénárista.. Jinak super!

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Vizuální monstrozita, která potřebuje víc shlédnutí, protože napoprvé to nemáte šanci pobrat. Příběh super, dobré gagy. Absolutní spokojenost.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Hodně mě mrzí, jak se z komediálního seriálu o policajtech stal postupně seriál o vztazích na pozadí policejní stanice.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Ještě neuběhl ani rok od návštěvy kina a na film jsem si ani nevzpomněl. Megalitická efektní prázdná jednohubka. 3,5*

Po strništi bos (2017)

V podstatě chybí nějaká dějová linka, který by celý děj pospojovala, takto akorát sledujeme jakýsi sled vzpomínek bez nějakého vypravěčského oblouku, který by epizodky uzavíral nebo vysvětloval. Rozpačitý dojem, ale krásná kamera a místy krásná atmosféra. 3*

Sicario 2: Soldado (2018)

V momentě, kdy jsem měl pocit, že se konečně něco děje, tak to skončilo. Co to je za stavbu děje? Vrchol filmu scéna s němým sedlákem? Asi. Nepochopil jsem. Celý film působí jako předehra nějakému urputnému finále. 2,5*