Povětří (2015)

Na to že sa to natočilo roku 2015,technika a počítače sú z 90tich rokoch.Asi slabý rozpočet!Hviezdu som pridal za hudbu.

Zlomek sekundy (1992) odpad!

Americký votrelec může isť do prdele.A tá zatopená budúcnosť,kde hoši chodia po členky zaliatymi ulicami mi príde strašne stupidná.Hovno!...ani hviezdu za Hauera...nasrať

Kokoda (2006)

Neuveritelne zdlhavé váľanie sa v bahne...Tváre japončikov neboli vůbec k videniu,asi preto že šikmooký komparzisti by im nabúrali rozpočet...Vyčerpaný vojaci dosť vyčerpali tento film a tým vyčerpaljú i diváka.

Sedmý syn (2014)

Rozprávka!!!Musím povedať že to dostalo try hviezdy len zo zatvorenými očami a to už koli Julianne Moore i ked totu zahrala skoro príšerne.Jeff Bridges mi tu skoro pripomenul Gandalfa,než zurvalého lovcu príšer.

Andílek na nervy (2015) odpad!

Vacvalovej by som dal z fleku zlatú malinu.

Těsně vedle (2007)

Presne z části i moj prípad.Tiež som sa mal ženiť,ale našťastie moja drahá si zavčasu prehodila kabát a vykľul sa z nej fackovací diktátor...brrrr...Radšej zostanem sám,ale slobodný.

Černé ovce (2006)

No to bylo neco...Sú to takpovediac ovčodlaci...hahaha!..."Americký vlkodlak v Londýne" može ísť tak akurát ovce pásť.

Dluh (2010)

Tak dohukaný film a ešte s tak nesimpatickou pobehlicou som ešte nevidel.

Den po konci světa (2014)

Akože námet skvelý,ale zvyšok je teda k posrání a to do tákého rozmeru,že jeden kotúč toaleťáku bude málo.

Obchodník s hrůzou (1993)

Ako nebolo to až také zlé...,ale rozhodne by som si radšej pozrel remake tohto filmu.