Mrazivé peklo (2008) (TV film) odpad!

Efekty sú na hovno.A trápny trojprstý snežný muž vyzerá k smiechu.Jeho ruky vyzerajú ako nohy pštrosa a ksicht má ako škret s "pána prsteňov"Podobné sračky ako "návnady"alebo "gargoyles"môžeme hodiť do jedného vreca!

Nezvaná (2009)

Konečne som sa dostal ku perfektne prepracovanému thrilleriku,ktorý nechá celý dej filmu myslieť diváka na niečo iné,než to napokon všetko praskne v posledných minútach

Hory zalité krví (2009)

Pre Kristové rány toto mi už nerobte!Krátky film a to ešte polovicu z neho chodia ako trtkovia po lese.Krvavé zábery tu celkom ujdu,ale dej filmu je trápny ako bota.Dalej to nemá zmysel ani rozvíjať.Moje hodnotenie - hviezda a pol.

Ruslan (2009)

Steven nám opäť ukáže svoju presnú mušku a perfektný štýl boja na nože.No a keď strieka krv,na bunde ani kvapka.Tým chce ukázať aku čistú prácu robí,pri ktorej sa neumaže.

Umlčeni (2008)

Spotený trapko neustále prenasleduje típka,aby mu vratil jeho nevernú slečinku.Malo to svoju bu-bu-bu atmosferu,ale nič viac.

Agent z vesmíru (2007)

Bojové scény tu vyzerali pekne,ale efekty stáli za hovno.Takéto tuctové filmy nájdeme v 80-90 rokoch.Takže velmi lacné snímanie príbehu.

Titanic (1997)

Velmi pútavý príbeh kde romantiky bolo až nadmieru.Budiž!Podobne to bolo s filmom "pearl harbour"kde polovicu filmu premuckovali a až potom sa išlo do tuhého železa vrtať.I keď koniec zaznie tragicky a hlavný hrdina chcípne,starena sa vo svojích snoch vracia na Titanic aby sa opäť so svojim žrebcom stretla.

Gran Torino (2008)

Dve hviezdy za starého ufrflaného veterána a jeho vynikajúce drsné správanie.Ostatný mongoloidi ma tu vôbec nezaujali.

Vyzvednutí Titaniku (1980)

Keď Titanic vychádzal na hladinu,bolo to nakrútené v samích opakovačkách,ale celkom to malo svoj efekt.Dej filmu inač nič moc.Debilný námet - hladanie vymysleného nerastu na Titanicu.Taka sprostosť.Práca v hlbinách vyzerá umelo.No a aby tu bolo aké také napätie jedna ponorka zdochne a druhá sa zakliesni.Ked Titanic vchádza do prístavu,vyzerá ako vystrihnutý z papiera...Ok,ok...ja viem že je to starý film,ale tvorcovia sa mohli posnažiť viac.No a samozrejme tu nesmeli chýbať ani Rusáci.

Sedm životů (2008)

Velmi dojímavý príbeh,ktorý poukazuje na ludskú dobrotu,ktorá ešte nevymrela.Krásny pohľad,ako darovať život a sám pritom trpieť,či prísť o ten svoj.Ben však netrpel,bolo to jeho vyslobodenie.