Lovci duchů - Série 1 (2005) (série)

Jedine čo serialu vytknem je to,že bratia chodia do samého zapadákova,alebo do prdelou zabudnutých fariem.Príbehy sú niekedy moc jednoduché,ale to zasa chápem že 40minút je krátka doba na poriadnejšiu zápletku.Navyše i keď sú bratia dosť dodriapaný aj po ksichte,v ďalšej časti sú to opäť sladký napudrovaný chlapci bez žiadnej jazvy či škrabanca.Výnimkou sú posledné dve časti a začiatok 2.serie.

TACHO (2010)

Hviezda za Pomajba a Havelku.Inač je to zbitočná blbosť.

A co když je to pravda? (2005)

Nie som moc na romantické komedie,ale tento film ma docela pripútal k stoličke a celkom som ho od začiatku až do konca zhltol jedným nádychom.Keby som bol fanda do tohto žanru,určite by som dal aj 4 hviezdy.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Keby bol bohatší rozpočet a keby herci nepripadali tak prisrane,mohol to byť pekný trhák...ale tie kulisy a vojna medzi nepriatelmi vyzerali hrozne.Inač príbeh je skvelý a hudba tak isto ujde.

Pevnost Alamo (2004)

Texas je poriadny kus štátu,tak nieje div,že sa o tento kus zeme Američania i Mexikanci celkom zúrivo bili.Snímok si určite zaslúži 4*i ked ja by som osobne vrazil do neho viac rozpočtu.Miestami trocha preťahované.Hudba zaručila vyššie hodnotenie.

Kočičí oko (1985)

Ja celkom zbožnujem poviedky a tieto sa rozhodne dali pozrieť.Asi si zaobstarám mačku,aby mi niaky škret nezobral dych.A cigariet sa rozhodne tiež nemienim vzdať.

Tři králové (2001)

Do polovice filmu to ešte šlo pozerať,ale potom mi to už akosi minutu za minútou odpadávalo od chuti.

Válka (2002)

Mladý ruský Rambík,ktorý bol vzajatí a má skúsenosti podpriemerného zelenáča sa rozhodne vymrdať s Čečencami a poslať ich do väčných lovíšť.Samozrejme má pri sebe pastiera kôz a ufňukaného Brita,ktorý rozhodne držal zbraň po prvýkrát a nepotreboval ani základný výcvik.No a na rezanie prsta použiť kladivko?Hmmm...asi im došli sekáčiky na mäso.Lepšie to už bolo s kúpeľou v potoku,kde by som dvakrát netvrdil že sa to Margaret nepáčilo i keď mala slučku kolo krku.Určite v tom prúde slasťou kypela.Je to taka nerozumná seansa proti Čečencom.Daj im Bože rozumu...

Poslední výsadek (2005)

Dosť drzí (ne)vojnový film.Dal by som dve hviezdy,ale ta hudba vo filme urobila svoje.A hviezda jednoznačne aj za Rodena.Tento snímok som z dosť velkej časti vnímal aj ako komediu,než vážny film,pretože to vážne nemohli ani myslieť.

Faktótum (2005) odpad!

Totálna hovadina,v ktorej namiesto toho aby si ženské ulovili pracháča,tak si radšej do bytu vezmu chudobného alkoholického hlupáka.No tak to je k posraniu.