Nevyhrožuj (1996) odpad!

Suchšiu negerskú capinu som ešte nezažil.Dej je o hovne a komiku,ktorú sa tu snažia vytvoriť,porodil jež!

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Serial Akty X som vždy schuťou pozeral.Však tento filmový snímok sa mi zdal byť trocha neohrabaný.Takýchto podobných filmov,kde médium vedie vyšetrovatelov bola už halda.I keď ma dej držal v nervozite a nedočkavosti,očakával som lepší prípad vyšetrovatelov tajných záhad.

Sherlock Holmes (2009)

Sánka dole šéfe!Bol som spokojný so všetkým.I s hudbou,ktorá mi začla štráchať vo veži.A humor medzi detektívom a doktorom bol skvostne neočákavatelný.

Bílá smrt (2009)

V tomto filmu chcipnul pes,no a aj ten zušiel.Try vraždy a balíčky s diamantom,óóóó aké úchvatné.Samý sňah,meidanová stanica a austrálsky vrah...no pekná konbinácia či nie?

Do hlubiny 2 (2009)

Slabé,neduhé,nechytlavé...Podobne ako jednotka mi to príde ako reklama na "raj-Hawaii"V prvom snímku útočil aspoň žralok,ale jadrové hlavice?Celkom spičený nápad!No a čo však aspoň bol film,no nie?Hviezda len za pekný podmorský svet.

Pach krve 3 (2009)

Divoká a krvavá naháňačka lesom je do tretice najslabšou časťou.Všetko je už pekne otrepané.Namiesto teenagerov tu za obäte hodia drsních muklov.No a ešte aby to bolo kurevsky zaujmaväjšie tak do hlbokého lesa hodia transporter s prachmi,ale kde sa tu v prdely vzal,to ani srnka netuší.No a samozrejme že sa to končí tým,že ukážu siluetu dalšieho zmutovaného maníka,čo znamená že bude ešte odveta.

Avatar (2009)

Malo to skvostný dej,ale Avatari mi prišli nesympatický.Najdrahší film tedajšej doby ma rozhodne neoslovil v tom najlepšom opojení.Stretol som hodne ludí čo nedajú na tento film dopustiť.Ale ako vravím-"sto lidí,sto chutí"

Reset (2009)

No hohohoho...úpne štiepnutý film až na koreň.Možno by sa to chytalo aj na tri hviezdy,ale suchota to nedovolí.Asi dlho nepršalo.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Malo to svoj pôvab a duchárske pôsobenie.Dej mi pripomínal skôr vianočnú atmosféru než svatobnú.Film u mňa výstižne obstál a skvelo zapadli i duchovia.Hodnotím to však na čistý priemer,pretože som tu čakal väčší príval citov,než tu vzhliadneme.

Bruno (2009)

Šialené...Teploškejší film som ešte nevidel.