Quantum of Solace (2008)

Nieže by som bol milovníkom Bondoviek,ale akčné kritéria to splňalo na výbornú.Moja prvá bondovka,ktorú som videl...

Vlkodlak (2007)

Vlkolak vyzeral ako snežný yetti.Tie jeho krvilačné napadnutia sú všetky na jedno kopyto.Uplne lacný film z tvorby asi totálne sfetovaného tímu.

20 let poté (2008) odpad!

Ludia chodia ako blbečkovia trúchliaci za peknou minulosťou.Sem tam niaka amaterska prestrelka a efekty skazeného mesta tu neboli žiadne.Radšej ich tu nedali,lebo by to nepochodilo dobre.Len dva zábery na bordel rozhádzaný po ulici s ktorého sa ešte dymilo.No proste hovadina!

Sedm červených baretů (1969) odpad!

Vojaci chodia krajinou ako trtkovia.Ich strety s domorodcami vyzeraju strašne jednoducho a po gulkách sa hádžu o zem príšerným spôsobom.

Poslední noc (2009) odpad!

Parada!Už podobnú sračku z tých velmi velkých sračiek dlho nevidel.Lovci urobia tie svoje hmaty chmaty a je po obludách a celý film dookola.Strach som mal kdesi hlboko v prdeli,ale bol to omyl.Iba ma prehnalo.Režiser sa mohol radšej dať na večerníčky!!!

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Skvelý anglický humor je na tomto filme najväčším dejovým pútačom.Na vraždy,teda na "nehody"som pozeral so zdvihnutým obočím.Zostanem však u priemeru,pretože to bola premňa len taka pozeračka vesnicou Standford.

Bathory (2008)

Na to že to nieje americký trhák,ale klasický dejepisný príbeh od skvelého štábu českého,slovenského a hungarskych vtieračov to bolo dobré a zaujímavé.

Pokoj 205 (2007)

S tými zrkadlami,ako s bránou zo sveta mrtvých sa mi zdal byť velmi dobry nápad.Atmosféra filmu je nudná,bez známok strachu.Trápne štýli záhadnych nehôd spolubivajúcich mi nechali sánku dole.Utešuje ma to,že tu boli aspoň pekné herečky.

Hrozba v poušti (2008)

Podla názvu som si myslel,že to bude pekná rezba voči turbanistom,ale táto trápna mimozemská aktivita ma prekvapila.Dosť slabé...

Cesta do středu Země (2008)

Prostredie bolo dosť vyumelkované a farebné.Počítačove triky dosť slabé,ale fantázia výborná.Deti by s mojim hodnotením isto nesúhlasili,ale nasrať im!Tam nech si pustia perinbabu.