Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Strašne suchý film.Vôbec sa nechytá.Čakal som aspoň trocha humoru.Bolo to trápne stretnutie v ktorom sa skoro vôbec nič nedialo.Každý si tu len vylieval svoje zlomené srdce.Odporúčam ísť radšej do Podkovy na pivo,ako stráviť skoro dve hodiny ťažkým povzdychovaním.

Zvíře (2001)

Schneider mi akosi nesadol.Nemyslím že v tomto filme,ale myslím celkovo ako herca.Ten jeho ospalý ksicht mi zožral celé nechty na rukách.Jediný kto tu bol vskutku za posluch,bol Marvinov čierny kamarát.Seržant Sisk bol ďalším skvelím ksichťákom.Ak mate radi zvieratá,tak jednoznačne treba pozrieť.

Ztracený ostrov (2009)

S ohľaduplnosťou prehlasujem,že je to na dnešnú dobu brak.Trápny ľudoopovia zabijú štyroch mladých ludí,pričom ukážu len potrhanú mrtvolu.Normálne tomu chýba moderný štýl hrôzy a zaujatia.Rozhodne tento snímok na lepšie hodnotenie nemá!

Anakonda 4: Cesta krve (2009) (TV film)

S Pánom Bohom!Akože keď už počujem,že film bol natočený v Rumunsku,tak sa už ozaj teším na zabitú hodinu pozeraním tohto unikátu.Efekty stáli za hovno.A prečo práve anakonda v Rumunskú?Prášký...?

Velká hra (2008)

Famózny lesný útek teenagerov pred krutým a besniacim psychošom.Šialenec zabil aj svojich komplicov,takže to bol skutočný psychoš.Čo mi vadí že väčšina ludí tu zhebne len po strelnej ráne.

Nestyda (2008)

Chlapcovi kope do vajec moc energie...

Tobruk (2008)

Stret s nepriatelmi skoro žiadny,len same výbuchy minometov,ktoré sa až moc opakujú a pritom to nesprevádza žiadny bojový efekt.Ide tu skôr o vzťahy vojakov a nie o bojové scény.Záver je nedotiahnutý a celkový príbeh u mna nemá zaujatie.Nič nové!Pripadalo mi to akoby sa dospelí chlapi hráli na velkom pieskovisku,ale proti fiktivným osobám.Dve hviezdy zaručil trik s odtrhnutými nohami a za snahu natočiť tento film pre československé jednotky.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Rozmýšlal som aj nad horším hodnotením.Nechal som sa ovplyvniť genialitou tučniakov a šimpanzov.Ostatné zvieratá sa mi zdali byť priteplené.Alex bol trápny a žirafiak Melman bol asi neustále na práškoch.

Královna ročníku (2007)

Ja som na tieto teenagerske hovadinky čo ich je už tolko,že by som s nimi mohol zakúriť v kotly,moc neni.Hlavná predstavitelka mohla byť aj krajšia.Holatá hovadinka!

Temný úsvit (2006)

Málem som prižmúril oko...Ale nie,nie...Na štyri hviezdy mi tu chýbalo viacej brutality,alebo akčnosti.