Zachraňte vojína Ryana (1998)

Realistickejšie vylodenie v Normandii už asi nikto nenatočí.Miestami som sa cítil akoby som bol v priamom dejisku vojny.Našťastie ma žiadna guľka nezasiahla.

Nenarození (2009)

Obrad vyzeral úplne príšerne.Ten roh a tie prostriedky pri vyháňaní ducha bolo úplnou školskou roztlieskávačkou.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Môj prvý zážitok v kine bolo práve s týmto snímkom.Rozhodne ma to vtedy uchvátilo,ale i po rokoch by som inač nehodnotil.Keby si T-rex nezalaškoval po San Diegu ako Godzila po New Yorku,rozhodne by to stratilo na hodnoteniu.Našťastie pán Spielberg kôli dostatočnému rozpočtu naberá každý filmový trik tou správnou cestou...a rozhodne nešetrí.

Muži v práci (1990)

Ani po rokoch tento film nestratil u mňa čaro.Je to taký môj talizman.Balzam na dušu...

Četa (1986)

Krásne prevedená vietnamska vojna,ktorá v skutku urobí na diváka dojem,že i na zemi môže byť peklo.Skvelo prepracované scény i kulisy.Je to príbeh,v ktorom vojáci nebojujú len s nepriatelom,ale i s tými,ktorých majú vedľa seba...a preto je to príbeh príbehov.

Dravci (1999)

V snímku nevidím žiadnu chybu.Veselá hudba,ktorá mi štrácha v hlave sa tu skvelo hodila.Krásna príroda z Tanapu a kanibalistický dej urobili z tohto filmu cool trháčik.Vyhládnul som...

30,000 mil pod mořem (2007) odpad!

Je to skvostný hnoj,ktorý by som radšej splachol do hajzlu.Uplne lacný film za pár šlupek.Prostredie i trápny výkon hercou stoja za starú belú a tie príšerne odfláknuté efekty hodili len kde tu.

Krev: Poslední upír (2009)

Samurajská kilovačka.Efekty su tu strašné a gore scény hrozné.Jednoduchý dej.A démoni?...tí by mohli tak ísť na karneval.

Connorsova válka (2006)

Tak toto teda nie!Zo začiatočnej akcie to vypadalo na poriadny struhák,ale následovala len obyčajná suchotina.Suché scény boli až moc presušené ako seno,ktoré dávam ovciam.Bohužial to presušené za rebríkom ani oni nechcú žrať.

Bláznivá olympiáda (2005)

Na názov snímku sa to ani nelepí.Film plný retarďákov sa dal určite zahrať aj komickejšie,ale tvorcovia sa asi bali popustiť viacej uzdy na týchto blbečkoch.Knoxvill je sam o sebe retard,takže sa ani nemusel viac vžiť do svojej role.Športové disciplíny boli rázne,krátke,nekomické.Vlastne mi to pripadalo ako klasická snaha retardovaných bratov a ich taťku Knoxvilla.