Městečko Fortitude - Série 1 (2015) (série)

Na serial ma upozornil môj osobný pilčík a spoločný úživatel dobrého moku.I ked som razantne rozmýšlal nad troma hviezdami,záverečná časť,drsná atmosféra a famozna hudba ma presvedčili o opaku.A tá zima....brrrrr.

Vrata do podsvětí (1987)

Rozhodne davam hviezdu za malých satanášov,inač je to do pekla volajúca hrôza...tým myslím dejovú líniu.A to už tu vôbec nikto nezařval,...tak to u mňa s prepáčením nieje horor,ale len detská vykurovačka.Radšej som si bol nasypať štamprli tekutých klokanek.

Amorův úlet (2006)

Taka nemastná-neslaná blbovinka,ale na dve hviezdy urastlo roztomilá prkotinka.

Přísně tajné! (1984)

Hviezda za kravu.Inač neviem prečo tak vysoko hodnotiť total-sprostý film v ktorom ponižovať nemeckú rasu.No proste debilizmus na entu!!!!!!!!!!!!

Svůdné zombie (2008)

Tvorcovia museli byť poriadne nadržaný,než tento film nakrútili.Nechcel som rozmyšlať pérom,ale jedna hviezda je aj za dievčatá.No a ta druhá za skvelé gore efekty.

Terminator Genisys (2015)

Keby v tomto snímku nehral Arnie,dopadlo by moje hodnotenie horšie.Pre T-800 mám slabosť,no tak čo,lepšie je vyceriť zuby na silu,ako dostať nakladiakom po hlave...

Brána do pekel (1989) odpad!

Nemám nič proti Talianskym hororom z 90ich rokov,pretože som ich už pár videl,ale tato stupidne suchá snímka by ani nemusela byť až taká zlá,keby aspoň herci nemali taky ubohý dialog.A ten nekonečný útok pavúkov,bol fakt nekonečný.Stihli by ste sa ísť aj vyvenčiť.Koniec mi pripadal už dosť rýchly,nasilu dokončený.Proste kdo tomuto filmu dal viac ako dve hviezdy,už asi u neho odpadom nič neznamená.

Hlava v oblacích (2004)

Konečne prišli na radu i fašistický nemčúrnici.Inač som si chcel sledovaním tohto filmu prehnať gulku hlavou...hrozná nuda erotického nádychu tridsiatych rokov.

Afgánský zlom (1990)

Hroznééé.Hviezdu dávam len za záverečný boj.Nudný film preťahovaný blbími konverzáciami.

Dámy nebo nedá mi? (2002)

Myslel som si,že to bude opäť tuctová,stupidná,teenagerská komedia amerických snílkú a o ich debilných spoločenstiev.Ale celkom som sa dobre pobavil.Chlapci prezlečený za dievčatá tu zrobili velkú komediu,pri ktorej somsa nenudil.Dávam tri a pol hviezdy.