Červený pás (2008)

Strašná nuda.Žiadny poriadny boj len samá naťahovačka.Vo filme som videl len zakomplexované problémi učitela jiu-jitse.

Boj (2007)

No od týchto dvoch akčných borcov som očakával viac.Statham si popatral a Jet Li svojimi intrigami poslal proti sebe dve mafianske velmoci.Bola to poriadna slabota.

Kameňák 2 (2004)

Nemusíte čítať voloviny a ani kocurkovo.Stačí pozrieť kameňák!

Osudový dotek (2004)

Skvelo načasované a prepracované.Vynikajúci dej filmu s dramatickými možnosťami zakončenia svojho osudu.

Už jsme tam? (2005)

Viac som fandil Nickovi ako deťom.Ice Cube mi vôbec nesadol do role pestúnky.Decká sa skôr pred kamerou predvádzali akoby mali hrať.No a maminu mohla zahrať krajšia herečka.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Toto tretie pokračovanie je takysto priemerné ako ostatné predchadzajúce časti.Chýba tu väčšia zápletka a Jackie Chan mi v poslednej dobe pripadá trápny.Akurát to tu trocha zachráni taxikár Georgi.A ten pád z väže-no slabý efekt...

Krvavá hostina (2005)

Pekná podívaná!Skoro čo minuta to krv a já krvičku moc rád...

Neznámý vojín (2005)

Bieda!Mohlo to dopadnúť horšie,nebyť komického zabávania sa vojakov.Film sa snaží byť tajomný,čo mu rozhodne nevychádza.Je to len zasnežená základňa s utajovanou polomarnicou na armadnych mrzákov.

Dokažte mi vinu (2006)

Celý dej filmu presedíte len v súdnej sieni,čo nieje mojím gustom.Keby hlavný hrdina Jerry nekypel uprimným vtipkovaním,nedostal by tento snímok ani jedinú hviezdu.

Ztraceni (2004) (seriál)

Dej serialu sa natolko zbytočne preťahoval,že mi už herci začli liezť na nervy a mal som ich chut skopať do hlavy.Naštastie sa tu skopali navzajom.Inač perfektne prepracovanie,ale ta lahko prechodná džungla mi išla trocha proti srsti.To mohli potom natočiť i u nas v brehoch a trstinach.