• Thriller

Seriózní muž (2009)

Tento film není určen pro širokou veřejnost a někomu se samořejmě líbit nebude, já se pobavil absurdními postavami a absurdním humorem. Film ve stylu, když se něco sere, tak už pořádně, mě bavil až do konce. A hláška "Jsem seriózní muž" byla dokonale použita v protikladech:-) a pak už při každé této větě jsem se řechtal smíchy :-) Ve dnešním světě plném lží, korupce, podvodů, závisti a nenávisti prostě seriózní muž nemůže přežít.

Sex ve městě 2 (2010)

novodobá pohádka pro rozmazlené dívky a ženy, jejichž světem je půvab, móda a figurky muži, jenž je obdarovávají luxusními dárky a proto je milují :-) no luxusní komedie :-)

Jonesovi (2009)

Ano, tak to funguje ve společnosti, závist, že někdo má něco lepšího než ten druhý, úžasný film, pořád jsem si při něm opakoval, to je drsné, to je drsné :-) nádherny skrytý marketing

The Yellow Handkerchief (2008)

Některé filmy ve Vás něco zanechají, i když, věřím, že nejsou určené standardním divákům do kin, tento snímek je nádherně psychologicky zpracovaný a herci zahráli velmi bravůrně. Děkuji, zanechalo to ve mě silný zážitek, i když jsem to sledoval na několikrát a konec mě dostal.

Mikulášovy patálie (2009)

dětská představivost nezná mezí a toto je krásně zpracovaná knižní předloha

Muži v říji (2009)

skvostné až komediální zobrazení nádherného a krásné jednoduchosti venkova

Bunny a býk (2009)

Absurdní zpracování psychologie myšlenek hlavní postavy dodává tomuto komediálnímu dramatu velkou odlišnost a netradičnost. Ale fantazii se meze nekladou, kdo ví, jaké jsou myšlenky lidí.

Užívej si, co to jde (2009)

geniálně motivační konverzačka a já si musím začít užívat, co to jde :-)

Muž ve stínu (2010)

atmosféra, konspirace, ponuré, napínavé, režie úžasná, ale chybělo tomu více dramatu, psychologie, a já tam doufal v zajímavější konec, ale zůstalo u doufání

Po životě (2009)

nádherné, skvělý námět a při tomto dramatu jsem skoro ani nedýchal a jen jsem kroutil hlavou nad úžasným zpracováním.