Jistě, pane premiére (2013) (seriál)

Malo  kedy    novšia  verzia  hoc čoho dokaže  prekonať starú , a je to aj ten to prípad . Postavy sa   znažia napodobňovať postavy z  originali ale to sa im  vobec nedarí.Napr.taky Jim Hacker v originale bol možno v istých  vecia chybný,neistý ,priemerny  ale  v tomto je z neho úplny  ignorant a hlupák.Celý tento seriál  mi  príde  skôr  uražkov  originálu než niečim  dôstojným.

Dubček (2018)

Vynikajúci film o dôležitej osobe našich dejín,ktorú dnešný ľudia veľmi nepoznajú .Herecké výkony boli vynikajúce a dobové záznamy dávali filmu väčšiu dôveryhodnosť.Divák sa vedel stotožniť s Dubčekom .Proste každý Slovák a Čech by si mal tento film pozrieť.

Invictus: Neporažený (2009)

Veľmi pekný film o človekovi ktorý chcel zmeniť krajinu cez šport a sa mu to podarilo, tiež dobré herecké výkony aj priíbeh .

Prezident v pořadí (2016) (seriál)

Dobrý serial,najviac sa mi páči že hlavná postava ma svoje zásady a tie nechce porušit nech sa deje čokoľvek aj keď mu to môže uškodiť, a za jeho riešenia niektorých situácii by sa podľa mňa nehanbil ani Frank Underwood .

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Neuveriteľný príbeh o mužovi ktoré ho všetci podceňovali a dokázal to čo nikto iný , toto ten film robí najlepší aký som tento rok videl .

Čistá duše (2001)

Veľmi dobrý film,herecké výkony boli tiež veľmi dobre ,príbeh ešte lepši a do poslednej chvíle som nevedel či hlavná postava vidí ozajstných ľudí alebo iba halucinácie .

Muži, co zírají na kozy (2009)

Osobne som očakával viac, o mnoho viac zábavy ,príbeh nebol dobrý a miestami nudil a ak by tam neboli ti herci ktorý tam sú tak by som si to nepozrel ani omylom .

Assassin’s Creed (2016)

Ako fanúšika assassins creed som si to musel pozrieť ale je tam dost veci ktoré by tam nemali byť a veci ktoré by som tam očakával tam zas niesu,pre fanúšika je to nutnost ale pre toho kto sa v tom nevyzná je to ztráta času.

Dokonalý trik (2006)

Veľmi dobrý film,poukazuje nato čo človek schopný urobiť aby bol lepši alebo niekoho mohol trumfnut ,tiež poukazuje nato že niektoré kúzelnícke triky sa zdajú zložito, vyzerajú zložito ale v skutočnosti sú jednoduché .

Pasažéři (2016)

Tento film poukazuje nato čo je človek ochotný urobiť aby nebol sám, a aby sa tiež nenudil a to i v prípade že niekomu môže zničit život .Pre mňa je to skvelý film,a preto dávam 4 hviezdičky.