• Thriller

Piraňa 3D (2010)

Soft porno miesane so zubatymi rybami a naviac otrasnymi 3D efektami. Jedina hviezdicka za E. Shue. Dobra herecka. Ale uz asi nemala na vino, ked zobrala v tejto hroze rolu.

Lidice (2011)

Tragedia. Jedna obrovska tragedia. Tu dobu treba pripominat stale a akymkolvek sposobom. 4*

Temná krajina (2009) odpad!

Jednoznačne za posledné roky jeden z najhorších filmov. Úroveň spracovania je v 40. rokoch minulého storočia a radšej mohol byť čiernobiely. Iniciálnych 20 minút je čisté soft-porno, po ktorom ak niekto nezaspí, je to zrejme 13 ročný panic. Ak to pochádza od študenta s domácou kamerou, 3*, ak to to vôbec dovolili pustiť do sveta, mínus 10*.

Mildred Pierceová (2011) (seriál)

HBO pripravilo skvostný, jemný a zároveň drsný pohľad na ženu usilujúcu sa o postavenie sa v spoločnosti považujúcej ženy za var, prestieraj a ploď! Iste to nie je formát sám, ale Kate Winslet bola voľba No. 1.

Rec 2 (2009) odpad!

Mrzí ma, že absolútne nezmyselne naviazali na jednotku. Z dobrého infektu spravili exorcizmus. Absolutna sra*ka. S tretim dielom stracat cas urcite nebudem.

3 (2010)

Pre mňa film roku. Tykwer odviedol opäť kus excelentnej práce. 5*

50x a stále poprvé (2004)

Už aspoň 50x som to videl. :) A vždy si to pozriem rád znovu. :)

Králičí nora (2010)

Film nemá žiaden smer. Od začiatku do konca to isté prekladané fajčením trávy. Kidman tu zlyhala. Nemôžem jej to mať za zlé. Pretože tváriť sa celý film kyslo a smutne, na to sa treba pripraviť. Ovšem zvládla by to i poštárka na prepážke. 2* iba za ňu.

Něco jako komedie (2010)

Ničím nezaujímavé. Chcem vidieť, ako na psychiatrii pod neuroleptikami tancujú, dobre že nelevitujú v závere...

Padlé ženy (2002)

Pribeh iba podopiera stare odporne farizejstvo a zbytocnost sekt nech vznikli pred 2011. rokmi alebo vzniknu o 1000 rokov. Musela to byt fuska zit v tych rokoch. 4+