Nebezpečná přání (2002)

Jestli to je horor-tak jsem se nebála, jestli komedie-tak jsem se nesmála.

Tristan a Izolda (1979)

Romantika, drama, láska - prostě "Tristan a Isolda".

Agáta (1979)

Fiktivní (nebo skutečná) kriminální zápletka o zmizení slavné spisovatelky Agathy Christie. Kultivovaná podívaná, příjemná atmosféra staré Anglie,znamenití herci.

Hraniční čára (1980)

Pokud si vezete přes hranice mexickou hospodyňku ukrytou v motoru auta ( a nechcete být odhaleni) nesmíte ho uvařit!

Šumný Hradec Králové (2000) (TV film)

Možná nejsem zcela objektivní – v Hradci Králové jsem se totiž narodila, bydlím zde a rozhodně tohle krásné město na soutoku Labe s Orlicí nehodlám vyměnit za jiné.

Válka Roseových (1989)

Nenávist je stejně silné pouto, jako láska. Znamenitý film, úžasné herecké výkony, nádherný humor. " Když tě vidím, jak jíš. Když tě vidím, jak spíš. Když se jen na tebe podívám. Dala bych ti nejradši pár facek"

M*A*S*H (1970)

Mám úplně stejný problém jako KevSpa, nejprve jsem viděla seriál a film pro mě znamenal obrovské zklamání, a to mám filmy Roberta Altmana ráda. Ovšem, za nejlepší seriál všech dob považuji "Pohotovost"!

Jmenuji se Sam (2001)

Forrest Gump, Rain Man, Sam jsou jiní, možná naivní, možná dětsky nezákeřní, možná jim jen chybí podlost dospělého světa. Krásný film, úžasný herecký výkon Seana Penna, nádherná otázka malé Lucy: "Tati, Bůh chtěl, abys byl takový nebo to byla nehoda?"

Žena za pultem (1977) (seriál)

Z barev převládala rudá a z práce ta nejzáslužnější !