ABBA: The Definitive Collection (2002) (video kompilace)

Bohužel asi skutečně definitivní kolekce. Je velmi nepravděpodobné, že by Agnetha a Frida společně dokázaly ještě něco nazpívat, něco natočit. Škoda. " Thank you for the Music"

Tajný obřad (1968)

Dvě nešťastné ženy. Stárnoucí prostitutka traumatizovaná smrtí své dcery a schizofrenní mentálně zaostalá dívka. Na několik okamžiků se setkají, přimknou se k sobě a opět se samy sobě ztratí. Skvělé herecké výkony, ale strašně depresivní film.

Někde musí být poník (1986) (TV film)

Psychický labilní, stárnoucí hvězda (E.Taylor ) se pokouší začít žít nový život se svým synem, který dosud žil u svých příbuzných. Nebude to snadné a nedopadne to dobře.

Cena za zlomené srdce (1999) (TV film)

Jedné spokojené americké rodině uloupí manžela (a otce dětí) jedna nenechavá sekretářka. A celá Amerika prostřednictvím TV čeká na verdikt soudu- jak vysoká bude „Cena za zlomené srdce“ Divná země.

Hlava rodiny (1991)

"Nevěstin otec" v hl. rolích Spencer Tracy a Elizabeth Taylor. To byla nádhera. "Hlava rodiny" je hodně slabý remake.

Tenkrát na Západě (1968)

Jeden z nejlepších westernů. Podmanivá hudba. Skvělí herci.

Evita (1996)

Madonna konečně v dobrém filmu a v roli, která ji dokonale sedí.

Třetí princ (1982)

Jediná pohádka s Libuší Šafránkovou, kterou nemám ráda.

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Tenhle "divnej" film mě doslova vyrazil dech. Šílenými nápady, poetikou, originalitou, vtipem atd. atd.