Hotel Babylon (2006) (seriál)

Originálny námet, veľmi dobre vybrané a vykreslené postavy, každý diel je veľmi zaujímavý svojím príbehom. Myslím, že som sa pri tomto seriáli skoro vôbec nenudil a vždy si ho rád pozriem.

Zdraví na prodej (2005)

Veľmi zaujímavý dokument o tom ako to chodí v biznise, akým dnes zdravotníctvo je. Je mi z toho až zle kam nás trhový systém zaviedol. A nech mi niekto skúsi povedať, že dnes žijeme v demokracii, kde má každý otvorené možnosti a slobodu. Nie toto už dávno nie je demokracia. Toto je vláda neriadeného trhu, ktorý sa dá prirovnať k jadrovému reaktoru po vysunutí regulačných tyčí, v ktorom neriadené štiepenie čoskoro spôsobí výbuch.

Holky to chtěj taky 2 (2004)

Tak neviem. Toto ani moc komédia nie je. Skôr nejaký úsmevný romantický film. lebo tam boli situácie, ktoré vyčarili úsmev, ale riadny smiech som nespustil za celý film asi ani raz. No ale asi aj to "romantický" je prehnané, ale lepšie to definovať neviem. Mám z celého film také zmiešané pocity. Je to asi tak za 1* a tú druhú dávam za Karoline Herfurth. Proste milujem ryšavé ženy :)

Pirát divoký Jack (1998) (seriál)

Skvelý vtipný animák. Jeden z tých kvôli ktorým som sledoval kedysi Fox Kids. Len škoda, že tento seriál mal len 12 častí. Ale možno je o to lepší a kvalitnejší, lebo sa nedožil prípadného útlmu nápadov scenáristov, ktorý by ho asi pri ďalších častiach postihol.

Přátelé (1994) (seriál)

Neviem no tento seriál som si nikdy dostatočne neobľúbil na to, aby som ho sledoval jeden diel za druhým. Avšak keď som si ho pozrel ako alternatívu k ostatným programom čo v dobe, kedy ho vysielali bežali, tak som to nikdy neľutoval, ale naopak som sa zabával a nenudil som sa. Určite je to veľmi dobrý sitcom - možno jeden z najlepších a hádam si k nemu niekedy nájdem cestu a chuť a pozriem si viac dielov.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Veľmi dobrý seriál plný láskavého humoru na pozadí vojny. Myslím, že som sa u žiadneho dielu, ktorý som videl nenudil. Vždy som sa schuti zasmial a naopak v niektorých scénach vyronil aj nejednu slzičku (len obrazne povedané).

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Matematika v kriminalistike? Dobrý nápad. Bohužiaľ nevyužitý. Všetky diely sú o tom istom. Inak Charles nie je až tak geniálny. V každom diely spraví chybu.

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Drsnejšia vykrádačka Toma a Jerryho, ale zato porovnateľne zaujímavá a zábavná. Aj teraz sa na to rád kuknem. Zvlášť sa mi páčia rôzne bizarné nepomery vo veľkosti interiéru vzhľadom na budovu. Ale to je na tom tá najväčšia sranda.

Tři kamarádi a Jerry (1999) (seriál)

Animácia o ničom (ale to má aj Mestečko South Park napríklad) a je to naivné. Čo sa týka českej verzie pridružuje sa k tomu ešte nie moc podarený dabing. Ale z detského pohľadu je to super. Kopa zábavy a človek sa počas žiadneho dielu nenudí. Keď sa navyše pozriem na súčasnú programovú štruktúru Jetixu, tak je toto jedna z najlepších vecí čo tam môžete vidieť.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Podľa mňa skvelá adrenalínom nabitá šou s veľmi charizmatickým Bearom Gryllsom doplnená poučnými informáciami čo môžeme jesť prípadne ako sa chovať ak sa náhodou ocitneme na odľahlom a nebezpečnom mieste. Iste mnoho scén je síce naaranžovaných a sem tam aj trochu nasilu prifarbených, ale musí to byť predsa zábavné a napínavé. Iste niekedy sa z mnohých možností volí tá najťažšia. Možno len pre docielenie dramatickosti a možno preto, že v realite sa môžete ocitnúť v situácii, kde nebudú ľahšie varianty a je dobré vidieť ako sa zachovať pri tej ťažšej. Takže aj napriek všetkému čo o tejto relácii koluje je to hlavne skvelý zábavný adrenalínový seriál obohatený navyše aj poučnou zložkou.