Zmizení (2013)

Ó můj bože, proč já vždycky takhle úžasný filmy najdu takhle pozdě? Herci jsou neuvěřitelní, příběh neskutečně napínavý a překvapivý, postavy jsou sympatické a máte o ně strach a mnoho dalšího. Ten konec jsem si asi užil z celého filmu nejvíc. Prostě takové neuvěřitelné drama, které má neuvěřitelné emoce a je neuvěřitelný psycho, které jsem naposled viděl u filmu Ulice Cloverfield, ale tady to všechno funguje o 100% líp. Tenhle film je veledílo a nedivím se, že má tolik procent, jinak ani dokonce ta délka mi nevadila. 5 hvězd 10/10

Avengers: Endgame (2019)

Neskutečný film, který má zaslouženě u mě 100% už jen za příběh, postavy, emoce, dokonce i za samotný scény, které byly překvapivý a hodně úžasný jak vizuálně tak i překvapením. Avengers mají asi nejlepší finální bitvu co jsem v jakém filmu kdy viděl. Čekal jsem, že tohle zakončení bude epické, ale že takhle epické tak to ne. Ze začátku, když jsem viděl tu délku filmu, tak jsem si říkal, že to je moc dlouhá délka na tento film ale nakonec ne byla to právě ta správná délka na tento filmy a nepřidával bych tam nic a ani neubíral bylo to takové akorát. Bohužel tím jak některé opičky na internetu všude zveřejňovali konec Endgame, tak jsem tak nějak čekal jak to dopadne ale díky bohu za to, že jsem nevěděl jak přesně. Ten konec byl tak geniální, že doteď z toho žasnu. Samozřejmě ještě jak všichni říkají tak ano je to neuvěřitelná emocionální nálož. Dokonce i u Avengers jsem se některým vtipům zasmál hlavně překvapivě u Thora což jsem popravdě nečekal. Jinak ještě k tomu příběhu. Příběh se sice ze začátku začne pomalu vyprávět a někomu může třeba vadit, že tam není víc akce atd. atd. ale mě to třeba vůbec nevadilo, právě podle mě proto tam ty emoce neskutečně fungovali, kvůli tomu, že tam ukázali jak hrdinové prožívají ztrátu milovaných, přátel atd. Avengers je fenomenální film a poslední takový film, který ale nebyl tak excelentní byl Spiderm-man: Paralelní světy a Avengers: Endgame mají 5 hvězd. 9,5/10 (btw poprvé se mi stalo, že tleskalo na konci filmu celý kino)

Love, Death & Robots (2019) (seriál)

Jak už někdo tady v komentářích psal, tak tento seriál nemůže být hodnocený jako celek, což je podle mě hodně zajímavé. Už samotný seriál je hodně zajímavý svým nápadem a provedením a já si ho užil na maximum jak to podle mě šlo. 5 hvězd si to podle mě zaslouží bez debat. 8,5/10

Alita: Bojový Anděl (2019)

Alita byla super a moc jsem si ji užil. Vizuální efekty v tomto filmu jsou fenomenální, příběh se mi strašně líbil, postavy byly dobře představeny a pár z nich jsem si i oblíbil. Akční scény jsou úžasný a slow motion scény jsem si asi z těch akčních scén nejvíc oblíbil. Alitiny oči jsou asi nejslabším článkem tohoto filmu, neboť ikdyž jsou v hodně scénách cute, tak i v hodně scénách, ve kterých se bere něco vážně, tak berou tu scénu dost vtipně a proto nejsou potom vůbec vážné. Podle mě by tento film šel udělat i líp, ale i takto je fenomenální. Alitě dávám 4 hvězdy 8/10

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Úžasný film, který je pro mě nejlepší film tohoto roku a nic nemůže změnit můj názor. 10/10

Venom (2018)

Čekal jsem, že Venom dopadne hůř. Sice je to mezi, ale spíš to je blíž ke 3 hvězdám. 6/10

Noční hra (2018)

Pěkný film se zajímavým nápadem, pěkným hereckým obsazením, sice některé vtipy byly o ničem, ale ostatní byly i na zasmání. Prvních 30 min. bylo docela pěkné seznámení se s postavami. Noční hra je fajn film na večer a doporučuji zhlédnout. 8/10

Taxi 5 (2018)

No jako nějak nevím. Jediný co podle mě stálo k vidění v tomto díle Taxi byl ze starých dílu vylepšený taxík. Musím ale hodně uznat, že honičky byly natočený sakra pěkně, že jsem z nich měl husí kůži. Já nevím co si ani o tom mám myslet, návrat Taxi je podle mě strašně zbytečný už jen z důvodu,že tam chybí postavy Daniel a Emilian. Série Taxi měla skončit, tento díl docela dost ničí to pěkný co jsem na sérii Taxi vždycky viděl. Pokud jste člověk co má rád sérii Taxi, tak se na tento díl nedívejte, jen by vás to naštvalo. Za taxík ze starých dílů a za pár pěkných záběrů si Taxi 5 zaslouží 2 hvězdy. 5/10

Očista: Volební rok (2016)

Příjemný filmeček s trošičkou horroru. Není to ale horror, u kterého byste se normálně báli. Pro mě tam byla asi jen jedna scéna, u které jsem se lekl což je škoda ale je pravda, že u některých horrorů jsem se nelekl ani jednou. Očista je strašně zajímavá série a po špatné jedničce jsem se kouknul na dvojku, která byla o hodně lepší. U třetí očisty mám takové smíšené pocity, ale spíš bych řekl, že volební rok je dobrý díl této série a není nejhorší. Očista: Volební rok je docela kvalitní film, který je hodně zajímavý nápadem, ale nebral bych ho ani jako moc horror. 6,5/10

Flash - Série 4 (2017) (série)

Musím uznat, že na čtvrtou sérii jsem byl hodně ale hodně hodný, ale rozhodl jsem se, že to už tak nezůstane, když jsem to udělal u arrowa tak proč ne u flashe? Čtvrtá série byla taková smíšená, kdybych to měl říct upřímně tak hodně dílu bylo dobrých, ale ty další byly prostě bohužel špatný. Já se snažil tuto sérii hodnotit hodně hezky jako tu minulou, ale už na další sérii ne! Konec musím říct, že byl takový zajímavý a doufám, že se flash v další sérii ukáže a že ta další série bude o hodně lepší. Jinak ještě musím říct, že se mi u hodně dílech líbil Ralph a že ta postava udělala některé scény fakt i zábavné. 6/10 (hodnocení změněno na 3 hvězdy)