Final Space - Kapitola druhá (2018) (epizoda)

Není to extrémně dobrý díl, ale taky ne vůbec špatný. Furt to má dost kvalitních scén a někdy i vtipů ale taky pořád někdy neuvěřitelně otravnou hlavní postavu. 7/10

Jak vycvičit draka 3 (2019)

Určitě nejslabší díl ze všech tří dílů. Začněme s positivama. Animaci to má pěknou jako u předešlých dílů, závěr je pěkně emočně dobře udělaný, i když bych si přál aby to dopadlo jinak a vidět jak se ty postavy mění od prvního dílu je úžasné, pár vtipů už v traileru bylo docela vtipných a nový draci byly zajímavý a Bílá Běska vypadala pěkně. Tento díl má ze všech dílů asi nejslabší příběh a podle mě by bylo lepší jak jsem řekl, kdyby ten konec vypadal trošku jinak, délka filmu mohla být trošičku kratší ale to je spíš podle mě . Tento film není vůbec nijak špatný, i když je to něco mezi 4 a 3 hvězdami, spíš si to ale zaslouží ty 4. Jak vycvičit draka 3 je pěkné a důstojné zakončení této série 3 dílů a nemusí se za nic stydět. 7,5/10

Pomsta (2019)

Scott Adkins je tahounem tohoto filmu a nezklamal a hraje úžasně. Ostatní herci hrají docela v pohodě a nemůžu si na ně nějak extra stěžovat. Tento film nepřekvapí příběhem, který není takový nějak extrémně dobrý a je spíš takový průměrný, co ale tento film nejvíc zachraňuje, když to nejsou herci tak jsou Scottovi flashbacky, které jsou v tomhle filmu neuvěřitelně dobré a mám chuť si je pouštět dokola a dokola, ještě co je v tomhle filmu hodně dobrý je konec a bojová choreografie a v jistých částech i kamera. Dost mě překvapil tento béčkový film a je to pěkné překvápko. Scott Adkins je prostě pro mě nejlepší herec béčkových filmů. 7,5/10

Trojitá hrozba (2019)

Film mě zajímal jenom kvůli hereckému obsazení, nápadu a možnému potenciálu, který film bohužel nevyužil. Příběh to nemělo nijak zajímavej, postavy mi byly docela ukradený a moc mě ani nezajímaly a ani jsem si je nijak zvlášť neoblíbil, divně se někdy chovali atd. Prostě nic extra film, i tak se tu ale najdou zajímavé momenty nebo i někdy dobré vtipy. Doporučuji se na tento film zkouknou jen tehdy, když od filmu nic nečekáte, nic ve filmu neřešíte a chcete se jen kouknout na akční film se zajímavým nápadem a docela pěknou bojovou choreografií. 2 hvězdy 4/10

Shazam! (2019)

Já už těm DC filmům nevěřím. Shazam byl film, na který jsem se fakt těšil a očekával jsem dobrý vtipy, postavy, příběh, herce atd., no splnilo se to z poloviny. 5/10

Raubíř Ralf (2012)

Film, který je pro mě něco fenomenálního a úžasného a lituju, že ho komentuju až teď. 1. Díl je úžasný postavami, příběhem, emocemi které fungují perfektně, animací, atd. Na tomto filmu je úžasných několik věcí, že prostě tomu dám 5 hvězd a nebudu nic říkat. 9/10

Raubíř Ralf a internet (2018)

1. díl Raubíře Ralpha je fenomenální a doporučil bych ho zhlédnout každému, no a proto jsem se tak trošku bál, že 2. díl nedopadne moc dobře. Naštěstí to dopadlo víc než dobře. 2. díl má obrovský problém s délkou a to je ten největší důvod, proč jsem mu dal 4 hvězdy. Film by si zasloužil i v klidu 5 hvězd ale ta délka filmu je tak dlouhá, že to prostě nejde dát ani kdybych chtěl. Podle mě by v pohodě stačilo nechat filmu stejnou délku jako měl 1. díl jasně nebylo by tam dost fajn scén, ale to bych možná i přežil, kdyby tam těch pár scén nebylo. Internet v Ralphovi byl neuvěřitelný a nejvíc jsem si užil to prozkoumávání internetu a dark webu. Vtipy ve filmu byly docela fajn a párkrát jsem se i zasmál, Ralph a Vanilopka byly zase skvělý a moc jsem si je znovu užil, nové postavy byly zajímavé a někdy i zábavné. Emoce fungovaly, animace byla skvělá, příběh byl takové někdy klišé jinak byl dost povedený, reklamy ztvárněné ve filmu byly super. Ve filmu se mi i dokonce líbili princezny od Disneyho SPOILER! a na konci jsem si je asi úžil s jejich schopnostmi nejvíc. No Ralph se podle mě hodně povedl, ikdyž jsem čekal podle všech těch trailerů něco fenomenálního a možná i lepšího než byla jednička, ale tak to jsem asi chtěl moc. Ralph se povedl a to je hlavní 4 hvězdy. 8/10

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Je to tady, film na který jsem se těšil, ale nevěděl jsem jestli na něj jít do kina. Popravdě jsem rád, že jsem šel. Detective Pikachu je spíš takový pohodový klidný film, kde ani moc člověk nechce řešit příběh, postavy, emoce, herce a plno dalších věcí. Tady u tohoto filmu si spíš starší diváci chtějí zavzpomínat na staré časy, když byly malý a koukali se na pokemony v televizi, ale když to vezmu z toho trošku hodnoceného stylu, tak musím říct, že v tomto filmu fungují emoce mezi postavami a pokemony hodně dobře, vizuální efekty jsou v některých scénách fenomenální něco jako vizuální efekty v Alitě, kde byly efekty na úplně jiné úrovni. Film má docela dobré herce co umí hrát a mně se ve filmu líbili. Anglický dabing pikachua nemůžu ohodnotit, protože jsem byl na filmu v češtině ale v češtině nezněl vůbec špatně. Obecně tento film je příjemný na odpočinek a na zavzpomínání na staré časy. Čisté 3 hvězdy. 6,5/10

Gotham - Série 1 (2014) (série)

1. série Gothamu je veledílo, jasně má to pár much ale prostě nemůžu si pomoct. Postavy jsou úžasné, příběh je skvělý, herci jsou skvěli, hudba, která je epická a mnoho dalšího. Prostě 5 hvězd bez váhání. 8/10 (upraveno)

Pašerák (2018)

Zajímavý snímek, kde Clint Eastwood ukazuje hodně kvalitní herecký výkon. Jako drama je Pašerák kvalitní a herci jsou taky hodně kvalitní. Natočené to je pěkně a je tu i pár záběrů, které byly krásné. Film měl dobré zakončení a příběh byl pěkně svižný a pěkně napsaný. Líbili se mi i vtipy od Clinta a je na tomto filmu hodně krásných věcí. Dokonce i délka se mi zdála akorát. Zasloužené 4 hvězdy 7/10