Riverdale - Season 1 (2017) (série)

První série Riverdale je něco úžasného. Herci mi tam sedí příběh je dobrý, záporák je zajimavý atd. Nemám co dodat. 7,5/10

Avengers: Infinity War (2018)

Tak ale prosím toto nene. Všechno co jsem v tom filmu čekal, že se stane tak se stalo možná tak z poloviny ani ne. Nejlepší film roku si to zaslouží, tento film nemá tento rok žádného konkurenta. Řeknu to asi takhle, pokud se vám líbil film Ready Player One: Hra začíná tak jako mě, zkuste si představit tyhle všechny pocity co jste tam měli tak asi pětinásobně větší v Avengers. Bojíte se o ty postavy víc emoce jsou tu neskutečné, herci ukazují zase nejlepší výkony, záporák je úžasnej a nečekaných věcí tam je nespočet. Nepřemýšlejte ale rovnou jděte. Jestli přemýšlíte jestli na tento film jít, tak vám říkám prostě jděte a užijte si ten film na plno jako já. Nechci spoilerovat tak už nic radši psát nebudu, ale jednu věc řeknu a to, že Marvel mě nahypoval jako žádný film to nedokázal. Už se nemůžu dočkat na druhou část a zajímá mě jak to dopadne. Dávám Avengerům 5 hvězd a místo u mě v srdci. 9,5/10

Arrow - Série 5 (2016) (série)

Konečně se Arrow začíná vracet kvalitou jako dříve. Záporák má takovou normální důvod proč chce zabít Green Arrowa, je dost chytrý a předvídatelný a je to konečně záporák, který se mi po dvou strašných záporácích líbil. Nečekal jsem, že se tam objeví nějací noví další lidi do teamu. Né, že by to snižovalo kvalitu právě naopak zvyšuje ji. Neboť mám další postavy co poznávat. Felicity mě v téhle sérii popravdě už hodně štvala a někdy jsem i přál, aby třeba nebyla v dalších dílech. Flashbacky mě zase bavily , ale furt nejsou to co byly dřív a chvílema mě i docela nudily, ale oproti flashbackům z 3. a 4. série jsou dobré, doufám, že v další sérii budou flashbacky ještě lepší. Finálový souboj proti Prometheusovi byl neuvěřitelný po dlouhé době a vážně jsem si to užil. Nechci spoilerovat, ale Deathstroke bojující za Arrowa a jeho team je prostě taková kombinace, na kterou bych se rád podíval znovu. 5. série se od těch posledních dvou hodně zlepšila kvalitně a tak doufám, že to takhle bude dál i v šesté sérii. 5. série Arrowa se vrací ke kořenům a funguje to, proto ji dávám 5 hvězd 8,5/10

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Jedno slovo WOW Čichám čichám nejlepší film roku? No s velkou pravděpodobností jo! Avengers se budou muset hodně snažit, aby překonali Ready Player One. Postavy jsou super hned jsem si je oblíbil, vtipy jsou hodně kvalitní, herci jsou super a ukázali hodně dobré výkony. Příběh no knížku jsem nečetl, ale mě se příběh líbil a byl dobrý. Easter eggy byly super čekal jsem, že jich tam bude hodně, ale tolik jsem jich fakt nečekal. Steven Spielberg si mě zase dostal tímhle filmem a dokázal, že ještě režírovat hodně dobře umí. Vizuální efekty byly hodně super a líbili se mi. Herní svět se mi samozřejmě líbil víc než ten reálný. Musím taky říct, že tohle je asi první film, který má 2 a půl hodiny a přišlo mi to, že to trvalo asi tak hodinu. A moc moc doporučuji jít na tenhle film do kina. Pokud jste hráč či jiný geek tak na tento film musíte jít. Jo a btw ten první úkol byl super nádhernej a surpově vymyšlenej. No prostě všichni co váháte jestli jít na tento film tak neváhejte a prostě jděte! Film Ready Player One: Hra začíná je úžasný film, který si určitě zaslouží 5 hvězd. 9,5/10

Arrow - Série 4 (2015) (série)

Bojím se o Arrowa, že to dopadne hodně špatně. Zase tady byl záporák o ničem. Příběh takový no jako ušlo to, ale mohl být napsaný líp. Strašně mě štve, že už jsou dodrbaný scény z ostrova a to mě bolí asi nejvíc na této sérii. Jasně měla dobré chvilky nebo díly, ale ostatní šli i do kytek a takhle by to teda nešlo. Ve čtvrté sérii je úplně všechno hrozný jako u třetí série. Dali tam smrt jedné postavy, která tam ani nemusela být (podle mě). A fakt se bojím teď o Arrowa, že mě tohle přestane bavit a vykašlu se na to. Takže fakt doufám, že pátá série vrátí Arrowa zpět. Snad tam i záporák bude super jako v prvních dvou sérií a né jako u čtvrté a třetí série, kde jsem nepochopil, proč to ti záporácí dělají. No velké zklamání. Jinak tomu dávám 3 hvězdy, protože si to víc nezaslouží. 5,5/10

Arrow - Série 3 (2014) (série)

Neskutečný propad u 3. série a dost mě to štve. Nic se tam moc nedělo, hlavní záporák byl takový, že by tam ani nemusel být. Příběh jako trochu šel. Nejlepší díl je asi z celé série 8, neboť se tam objevil Flash, což jsem byl strašné rád. Flashbacky jsou pořád na dobré úrovni, sice už ne na takové úrovni jako v minulých sérií, ale pořád jsou z celé té série asi to nejlepší, když nepočítám herce. Emoce byly dobré, herecké výkony se nemění a jsou pořád hodně kvalitní. Postavy z flashbacku jsou takové nic moc, protože se tam moc neobjevují. Popravdě jsem to fakt čekal lepší, ale jako nevím bojím se další série, ale je to ještě dobré. Nějaké problémy to má, ale asi pro mě největší problém byl ten, když se vždycky řešilo něco milostného. To mi přišlo strašně, ale strašně nepodstatné v té situaci v jaké byly ale ok. Co se dá dělat. Zklamalo mě, že už neuvidím Roye (Colton Haynes), neboť jsem ho začal mít hodně rád. Thea ho nahradí což je příjemná změna, Lenz zase pije což mě strašně nasralo, že se s tím neumí zase vyrovnat a bylo to zase jako na začátku. No 3. série mě docela dost zklamala a jestli to takhle půjde dál tak to vážně není pro tuhle sérii dobré. 3. série dostává 4 hvězdy 6/10

Arrow - Série 2 (2013) (série)

Druhá série Arrowa byla o chlup lepší než ta první. Nejlepší z celé série je asi finálni bitva s Deathstrokem, která podlě mě je asi jedna z nejlepších finalních bitev, kterou jsem kdy viděl. Druhá série ukazuje zase hodně zvratů hodně flashbacku, které mimochodem jsou pořád úžasné a nemůžu si tenhle seriál bez nich představit. Také je tu nový hrdina což jsem teda nečekal a jsem rád, že tam je. Barry se konečně ukázal tak jak jsem čekal, že se v téhle sérii zase ukáže sice jen asi 5 sekund, ale furt je to podle mě akorát. No Arrow se zase povedl. Konečně seriál o superhrdinech, který mě fakt baví jako Flash a nebo Daredevil, u kterého jsem se docela kousnul, ale snad ho dokoukám a potom povalím na druhou sérii. No prostě Arrow je v této sérii super nový superhrdina je super (SPOILER!: Roy) a jak jsem řekl flashbacky super atd.. Jedna věc která mě fakt netrápí a teď pozor velkej SPOILER! je, že umřela Oliverova matka, která mě už od první série srala a čekal jsem až umře, ikdyž jsem chápal proč to všechno dělala, ale prostě jsem ji kvůli tomu všemu nemohl odpustit a tak jsem ji neměl rád. 2 série Arrowa je suprové překvapení zase plný zvratů super záporáka, flashbacků, příběhem atd. a tak si zaslouží 5 hvězd no uvidíme jak dopadne třetí série doufám, že stejně dobře jako ta první a druhá. 9/10

Arrow - Série 1 (2012) (série)

Musím říct, že hodně zajimavý rozjezd a taky asi i skoro výborný. Nečekal jsem tolik zvratů, také jsem nečekal, že v první sérii umře někdo blízký Oliverovi. Ikdyž mě ten daný člověk štval ty poslední díly. Záporáci supr, flashbacky z ostrova mě popravdě bavili nejvíc, protože mě nejvíc zajímalo co se mu tam všechno stalo. Herci dělají solidní výkony, scénář atd. je taky supr. Jen mě trošku zklamal pilotní díl, ale potom se to začínalo dost dobře rozjíždět a stalo se to, že jsem si serial Arrow oblíbil víc, než bych kdykoliv čekal. Zaslechl jsem, že v nějaký sérii má být i flash tak se nemůžů dočkat, až dokoukám 2. sérii a napíšu zase recenzi. 1 série Arrowa mě hodně překvapila a potěšila, proto má určitě 5 hvězd. 9/10

Coco (2017)

Tak takovou pecku jsem nečekal! Film, který je od Disney a Pixaru zároveň znamená super film a je to tu vidět. Animace jsou na skvělé úrovni no ani se není čemu divit, když to vytvářeli Disney a Pixar. Hudba byla mexická (překvapivě) a vůbec mi tam nevadila, ale také to nebyla hudba, kterou bych si pouštěl dokola. Zkráceně hudba byla v pohodě. Příběh byl hodně zajímavej a dabing byl dobrej nebo aspoň po anglicky (české znění jsem neslyšel). Také musím říct, že to byla hodně kvalitní komedie, která není jen pro děti ale i pro dospělé. Nejlepší podle mě a nejvtipnější z celého filmu byl Dante (Miguelův pes), který byl úžasně naanimovaný. Coco je vážně vážně peckovitá animovaná komedie u, které se zabaví jak dospělí tak i děti, jak jsem říkal a toho si cením, neboť podle mě je poslední dobou málo animovaných komedií i pro dospělé, proto si Coco hrdě zaslouží 5 hvězd a Dante místečko u mě v srdci. Jeden z mých oblíbených. 9,5/10

Supergirl - Season 1 (2015) (série)

Upřímně čekal jsem to horší. Bylo to takové někdy dost nudné, ale dva díly nebo spíš 3 i s konečným byly nejlepší. 18. díl série se mi hlavně líbil asi kvůli tomu, že se tam objevil Flash a celý díl úplně změnil na zábavnou oddechovku s vtipama. Neříkám, že ostatní díly nebyly oddechové a bez humoru, ale nebylo tam toho tolik jak v tom díle, kde se Flash objevil. Celá série mě překvapila hodně a podle mě není vůbec nějak špatná. Musím ji dát teda 4 hvězdy. 6/10