Warcraft: První střet (2016)

Co k tomuto filmu říct asi jenom to, že tento film není pro každýho. Jak to myslím? Myslím to tak, že když nehrajete nebo jste nikdy nehráli World of Warcraft tak byste se na tento film neměli ani radši dívat. Já jsem se nato podíval a musím říct, že neznám ani jednu postavu z toho filmu a ani z té hry. Pro fanoušky Warcraft to je ideální film no co ale my. No tento film je docela k ničemu pro nás nehráče Warcraftu a to mě mrzí. Tomuto filmu za to, že to je hlavně film pro fanoušky Warcraft dávám 3 hvězdy. Může se tohle mé hodnocení i zlepšit nebo i zhoršit. 5,5/10

Pobřežní hlídka (2017)

Od tohoto filmu jsem už od traileru věděl, že to bude s prominutím pičovina, ale že až taková jsem fakt netušil. Je to taková blbost, že jsem se i u toho několikrát zasmál a dokonce mě to i dost bavilo. Stejně to nemá, ale na 5 hvězd, ale i tak to stojí za vidění Zac Efron a Dwayne Johnson to podle mě zahráli spolu dobře a ikdyž to zase má chyby tak ty mi jsou teď fuk a lidi co film neviděli tak se na něj prosím zkuste kouknout a uvidíte jestli to bude vás bavit. Musím přiznat, že tento film není pro každýho a to je docela problém u nějakých vtipů, že některé jsou vtipné některé ne. Mě osobně pár, ale fakt pár vtipů přišlo meh prostě, ale to je to co jsem říkal. Za mě stojí tento film za viděnou a proto mu dávám 4 hvězdy. 7/10

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Power Rangers mě jako dítě neskutečně bavili, ale teď když se dívám na tento film tak mě to vůbec nebavilo a jenom jsem počítal minuty do konce filmu.Nevím byly tam scény co mě bavili a co se mi líbili, ale těch bylo fakt málo a to mě mrzí. Je asi fakt lepší aby to byl seriál pro děti, který je bude bavit a my si ho nebudem všímat než film, na který všichni půjdem a nebude se nám líbit jasně, že je tu několik lidí, kterým se to líbilo a já jim to neberu, ale mě to nebavilo. Tomuto filmu dávám 2 hvězdy, ale také přemýšlím jestli si to nezaslouží i jednu no uvidíme. Pro mě velkým zklamáním. 4/10

Fantastická čtyřka (2015) odpad!

Nevím co k tomu říct, prostě odpad! Trailer super ale film odpad to je prostě já nevim dost mě tento film zklamal úplně jde vidět jak hrozný film to je a mrzí mě, že tohle musím říct, ale tento film je totální fraška a lituju i lidi co nato šli do kina, ikdyž to chápu, neboť jak říkám trailer vypadal dobře. Nebudu to zdržovat a prostě dávám tomuhle filmu odpad! Přitom rozpočet měli dobrej takže nevím co blbly. 1,5/10

Buchty a klobásy (2016)

Tento film mi přijde docela nic moc nějak mě to nebavilo. Je to možná kvůli tomu, že mi to ani moc nepřišlo vtipné. Někomu se to líbilo někomu ne ja jsem bohužel ten komu se to nelíbilo a nechce se mi, ani k tomu toho nic víc neřeknu prostě mě to nenadchlo, nepobavilo, ale pro mě furt lepší než Transformeři, a proto tomu dávám 1 hvězdu. 2/10

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Myslel jsem, že tomuto filmu dám možná, ale fakt možná i 4 hvězdy, ale bohužel ten film mě nějak mega neokouzlil a to mě mrzí na tom nejvíc, mohl jsem čekat, že pokračování Xandera Cage nebude bůh ví jak super, ale stejně jsem čekal, že by to mohlo být i lepší.Musím i říct, že jsem dost přimouřil oči, když jsem dal 3 hvězdy, ale je i možné, že dám i 2 hvězdy. Zatím tomu dávám 3 hvězdy. Docela mě tento film zklamal. 4/10

Strážci Galaxie (2014)

Nejdříve jsem si říkal, že nějaký film od Marvelu jsem neviděl přemýšlel jsem jaký, později mi kámoši říkájí, ať se kouknu na strážce galaxie, že to je mega super film. Já jsem tomu věřil, ale bohužel jsem se na to koukl po cca dvou rocích. Musím říct, že jsem byl fakt idiot, když jsem se nato nekoukl, neboť tento film je pro mě mega super těmi rasy atd. jakože vesmírem atd. Také musím říct, že u dost vtipu jsem se zasmál. Také bych nečekal, že se tam ukáže Thanos. Jak říkám byl jsem idiot, když jsem se nato koukl po dvou rocích, neboť jsem se toho filmu bál, že mě zklame a nezklamal, a proto tomuto filmu dávám 5 hvězd. 8/10 (hodnocení změněno)

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Co říct prostě Guy Ritchie to zvládl a ještě líp než jsem čekal. Příběh pro mě byl dobrý i víc než dobrý, Charlie Hunnam zahrál Artuše úžasně. Hudba byla suprová. Vedlejší herci taky byly dobří. Krále Artuše jako ten příběh o něm jsem měl vždycky rád a jsem rád, že tohle nedopadlo tak, že bych už neměl rád Krále Artuše, ale oblíbil jsem si ho ještě víc nevím jakto, ale pro mě ještě stále ten film neni tak dobrý abych mu dal 5 hvězd neboť se zde nečo uřčitě najde a nebude toho málo, ale i přesto se ten film povedl a proto mu dávám 4 hvězdy. 8,5/10

Transformers: Poslední rytíř (2017) odpad!

Ách co o tomhle říct pro mě to byla strašná nuda moc jsem tranformery nemusel, ale vím, že tento film je totální odpad, neboť když jsem se na to díval tak mi to přišlo jakoby se na to vykašlali a neřešili jestli se to lidem bude líbit nebo ne. Herci se nějak snaží, ale nejde to a to se i já nedivím některé scény byly nudnější, než ty další. Ani jsem od tohoto filmu nic nečekal a jsem za to rád. Neboť když to vidim tak lituju fanoušky Transformerů. Za mě to je odpad! 1,5/10

Spider-Man: Homecoming (2017)

Co říct na tento film jsem strašně dlouho čekal a musím říct, že to čekání stálo zato. Marvel ukázal suprového spidermana, na kterého jsem čekal. Tom Holland se do te role hodí a musím říct díky bohu, že to takhle dopadlo po fiasku s Amazing Spider-Manem a Amazing Spider-Manem 2 tak si konečně Sony řeklo, že to sami nedají. Marvel prostě ukázal tímhle filmem, že prostě ví co dělá a já jsem zato sakra rád. Vedlejší postavi mi přišli v pohodě a Vulture byl úžasnej možná i lepší než Tom Holland no co prostě říct Michael Keaton to uměl zahrát. Negativum pro mě je úplně to samé to co pro ostatní, že ten film se docela dost odehrával ve tmě. Jinak tento film doporučuju a dávám mu 4 hvězdy. 7,5/10