Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Úžasný film o skutečné události. Andrew Garfield se tu předvedl ůžasně a mě se v tomhle filmu taky strašně líbil. Dávám tomu 5 hvězd a nic víc prostě neříkat a kdyby něco ostatní ty svoje role taky zahráli úžasně např. Vince Vaughn atd. 10/10

Captain America: První Avenger (2011)

Je to trošku slabší, ale není to tak slabý abych tomu dal 3 hvězdy mě se to líbilo sice možný je, že na mě to přišlo možná i trochu delší než by mohlo být, ale co. Mě se Captain America : Prvni Avenger líbil a dávám mu 4 hvězdy. 7,5/10

Na hraně zítřka (2014)

Mohl jsem si vybrat dřív jestli chci jít na Captain Americu a nebo na Spidermana a nebo taky na Hranu zítřka. Jasně, že jsem si vybral Captain Americu, ale když teď vidím tenhle film si říkám, že je mega bombovej. Sice nelituju, že jsem šel na Captain Americu místo Na hraně zítřka, ale stejně je tento film velkolepý a já jsem si ho neustále jak běžel tak užil. Je tedy mojí povinností dat tomuto filmu 5 hvězd. 9,5/10

Zabiják & bodyguard (2017)

Úžasná komedie s Ryanem Reynoldsem a Samuelem L. Jacksonem. Tihle dva to zahráli perfektně. Lidem kterým se to nelíbilo tak ani moc nechápu proč. Jestli to je kvůli scénáři, který je takový pro mě normál tak nevim co jim říct. Člověk co má rád komedii jako každý jiný a neřeší věci jako scénář atd. Tak si tento film strašně užije. Já jsem si ho užil až moc. Tento film by jsi zasloužil i podle mě 6 hvězd kdyby tady byly bohužel nejsou takže dávám 5 hvězd, ale i těch je hodně. Strašně moc doporučuju se na tento film kouknout buď v kině a nebo normálně doma tak či tak by tento film měl totálně zpříjemnit den. (hodnocení změněno) 8/10

V zajetí démonů 2 (2016)

Jeden z nejlepších horrorů. James Wan mě oslnil jak úžasné filmy děla a taky jaké úžasné herce dokáže najít. Tenhle druhej díl je pro mě skoro stejně dobrý jako první. Akorát, že jsem na tomhle díle byl v kině takže jsem měl lepší feeling z toho ,protože jsem zažil lepší atmosféru v kině než být sám doma. Tento film si pro herecké výkony a dalších dost mega věcí zaslouží 5 hvězd a je to správný horror, který v téhle době chybí. 8/10

Rychle a zběsile (2001)

První Rychle a zběsile se mi strašně líbilo jako malému klukovi a líbí se mi až do dnes. Je pravda, že se Rychle a zběsile od té doby změnilo. Taky ale to musí člověk brat tak, že kdyby to bylo furt to samé tak by to bylo horší než to je. Furt to same dokola bych nedal ani já. Já jsem rád, že tahle série vůbec ještě pokračuje a doufám, že ještě dlouho bude. Tenhle díl série Rychle a zběsile je pro mě srdcovka a proto tomuhle filmu dávám 5 hvězd. 9,5/10

Cesta za vítězstvím (2006)

Kdo má rád basketball tak vám říkám a rozkazuju se na tohle kouknout. Je to úžasný film o černých hráčích, kteří to neměli v životě lehký a hlavně v té době. Proto hrají za team Texas Western. V tomhle roce jsou ti černí hráči nejdříve ukazování jako podřadná rasa a to v té době bohužel byly. Ale později se všichni z teamu zblíží černí a bílí začnou spolu mluvit, tančit a pouštět si písničky v autobuse místo toho, aby se uráželi kvůli barvě. Tihle černí hráči ani nevěděli, že přepíšou historii v basketballu a jsem zato kurva rád, že ji přepsali, neboť kdybych se měl dívat furt na nás bílí jak to hrajem jenom mi tak nevim jestli by mě to třeba i přestalo bavit. Naštěstí ji přepsali a černí hráči v basketballu, dávají basketballu úžasný nádech. Dámy a pánové film Glory road je úžasnej filma a proto mu dávám 5 hvězd. 9/10

Expres (2008)

Další úžasný film, který ukazuje jak to měli dřív černoši těžké. Tento film mi tak trochu připomíná film Glory road, kde taky černoši byly nesnášení atd. Dost mě to mrzí, když se dívám na takovýhle film a vidím jak bílý nenávidí černý. Jediný rozdíl Glory roadu a Expressu je, že v jednom filmu se hraje basketball a ve druhém fotbal. Jinak podle mě to je skoro stejné jakože tím, že se snaží ti černí snaží něco dokázat. A v tomto filmu se to naštěstí povedlo a taky se mu povedlo mě celý film držet napjatýho jak to skončí. Tenhle film si určitě zaslouží 5 hvězd o tom není pochyb. Kdo neviděl a má rád takový filmy o sportu a obecně takovýhle tak se nato prostě musí kouknout. 9/10

Logan: Wolverine (2017)

Logan úžasnej film, který se povedl. Wolverina jsem nějak moc nemusel, ale tento film mě natchnul trailerem a když jsem seděl v kině na tomto filmu a film začal tak jsem si řekl po 1h filmu, že to není nudné ale strašně zajimavé a emocionální. U konce jsem naštěstí nebrečel ani když umřel neboť jsem nikdy moc Wolverina a obecně X-meny nezajímal, ale tady mě to i přesto trochu bolelo. Nepochopil jsem proč v jedné scéně ty děti nepomohli Loganovi, když bojoval se svým dvojčetem nevím jak se jmenuje tak please dont hate me a chtěl bych říct, že tomuto filmu dávám 5 hvězd. 10/10