Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Sice tento 2. film o Spider-manovi s Tomem Hollandem je horší jak 1. už jen záporákem, příběhem, vtipama, záporák nebyl ani nijak extra využit a ještě pár věcí. Tak či tak je to furt důstojné pokračování, které podle mě mělo až příliš moc hypu. Co tento díl má jako positiva jsou pěkné lokace, dost fajnových scén, emoce, herce ( tady hlavně zase záporák! tedy Jake Gyllenhaal ) atd. Hlavní škoda tohoto filmu je, že několik scén se odehrává ve tmě a strašně to ubližuje hlavně těm akčním scénám, ve kterých to prostě pořád nevypadá dobře a jen je zhoršuje, i když tam už víc podle mě scén bylo normálně ve dne a né v noci tak prostě tomu nepomůžou. !SPOILER!: Nejlepší scéna z filmu, kde mi nevadilo, že ta scéna se odehrává ve tmě byla s tonyho brněním, která mě odrovnala. :!SPOILER! Takže pro shrnutí: pokračování tohoto Spider-mana je důstojné, který ale bohužel nevyužil svůj potenciál naplno, akční scény byly pořád odehráváné v tmavých scénách, hlavního zaporaka nevyužil na maximum a další věci. 3 hvězdy. 6,5/10

Aladin (2019)

Tak toto je asi největší překvapení roku! Film od kterého jsem vůbec nic nečekal a myslel si o něm jak bude špatnej, tak ukázal, že je docela dobrý a nedělá původní animované pohádce, která byla úplně geniální vůbec nijak velkou ostudu. Herci byly sympatický, postavy byly zase super, příběh taky a ten Will Smith OMG! ten byl úžasnej, ale zaráží mě délka filmu, která je trošku podle mě asi o 15 min. zbytečně delší. CGI nebylo někdy nijak extra úžasné ale pořád docela na dobré úrovni. Dokonce i scény, kde se jen zpívalo se dali užít naplno jen kvůli tomu, že ty písničky byly chytlavé, dobře zazpívané a měli dobrou choreografii. Prostě Guy Ritchie po extrémně překvapivým Králi Artušovi si ode mě zaslouží další poklonu, neboť jsem mu zase nevěřil. 4 hvězdy. 7/10

Amateur (2018)

Příjemný basketballový film, který má sympatického hlavního hrdinu, sympatické a docela dobré herecké obsazení a docela někdy časem i zajímavým příběhem, který dokáže diváka zabavit. Film, který je podle mě nadprůměr. 3 hvězdy. 6/10

Po čem muži touží (2018)

Na český film to nebylo vůbec špatné. Stejně jako film Hastrman to bylo časem zajímavé, někdy docela pěkně natočené a herci se někdy docela dobře předvedli. Nevím proč ale prostě u českých filmů mě nikdy nebavil ten humor a stejně to je bohužel i u tohoto filmu. Film bych doporučil zhlédnout ale né s velkým očekáváním. Pokud nebudete od filmu nic čekat tak se to určitě vyplatí zhlédnout. 5,5/10

Silicon Valley - Série 1 (2014) (série)

1. série Silicon Valley je skoro dokonalá. Postavy jsou sympatické a zábavné, příběh je zajímavý a má čím překvapit a tak dále je toho prostě hodně. Seriál můžu zatím jen doporučit. 9,5/10

Šéfové na zabití 2 (2014)

Oproti 1. dílu jde vidět ten pokles, ale neřekl bych, že je to něco extra vážného, jen pár vtipů už časem není vtipných, příběh ve 2. díle je podle mě něco jako v 1. díle, neboť nedokáže nijak překvapit, je docela i časem předvídatelný a není nijak extra moc zajimavý jako v 1. díle. Herecké výkony byly zase hodně dobré. Na 2. díl to není vůbec špatný a příjde mi to zase na odpočinek a na zasmání úplně v pohodě film. 6/10

Šéfové na zabití (2011)

Co říct film mě překvapil, čekal jsem, že tento film dopadne cca na 2 hvězdy ale není to tak. Ve filmu je sice někdy příběh nudnější a nedokáže nijak extra překvapit za to ale je tu dost vtipů, které jsou docela dobré a dá se u nich dobře zasmát. Nejvíce mě na filmu ale zajímalo herecké obsazení a nejvíc se mi líbil z filmu Kevin Spacey. Film je na odpočinek a na zasmání akorát a nedokáže nijak zklamat. Lepší 3 hvězdy. 6,5/10

Uncle Drew (2018)

Kyrie Irving mě jako herec překvapil, celý film mě strašně příjemně překvapil. Vypnul jsem mozek, nepřemýšlel a užíval si asi nejčernější film o basketu co jsem kdy viděl. A prostě je tam KYRIE! Už jen to mě na film přilákalo a strašně jsem chtěl vidět jak bude hrát. 7/10

Godzilla II Král monster (2019)

Ehm zatím pro mě největší zklamání tohoto roku. Herci jsou dobří, efekty a monstra jsou překrásné a epické no a to je asi vše. 2. Godzilla je pro mě něco jako Kong jenom s tím rozdílem, že od Godzilly jsem něco čekal. 4/10

Final Space (2018) (seriál)

První polovina 1. sezóny Final Space je lehký nadprůměr ale ta druhá je úžasná. Druhá polovina 1. sezóny je úžasná kvůli tomu, že samotný postavy vám přirostou k srdci dokonce i hlavní hrdina, který byl v 1. polovině neskutečně otravný, vtipy jsou často dobrý a nejlepší postava pro mě je KVN. Příběh tím jak se dostává do finále tak nabídne a ukáže strašně ale strašně moc a emoce samozřejmě fungují nejlíp až v posledním díle. 8/10