Spiknutí (1997)

skvěle vyvážená krimi-komedie. Mel je tak roztomilý, že byste mu nikdy neveuvěřili jeho antsemitismus (viz skandál pár let zpět) a náboženský fanatismus.

Pretty Woman (1990)

Já nevím, dá se klasika vůbec hodnotit?

Mezi námi děvčaty (2003)

Jo, příběh je zas trošku jiný, ale to neomlouvá, že obě herečky strašně přehrávají a vlastně to byla místy celkem nuda. Škoda. Ale pro cílovou skupinu (která je předpokládám 12-16 let) to celkem ujde.

Protivný sprostý holky (2004)

Na to, že je to film pro teenagery, to ještě ušlo. Ta podivná hierarchie (aspoň ve filmech) na amerických středních školách je tu dovedena do až ironických extrémů a obsazení je taky docela dobré. Musím uznat, že jsem se několikrát i zasmála (hlavně nad vymatlanou Amandou Seyfried). V rámci žánru docela povedené, a to milovník tohoto žánru rozhodně nejsem.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Ke konci už to sice pokulhává (D'oh!), ale ani tak mě, jako milovníka seriálu, tento film nezklamal. A Homer dokázal, že většího vola není (a proto ho milujem, no ne?). SPIDER-VEPŘ RULEZZZ! ;)

Godzilla (1998)

Godzilla je vymaká, Reno vtipnej, Broderick rztomilej a Hank Azaria je mňam. Ale to je tak všechno.

Lady a Tramp (1955)

Před nedávnem jsem se na tuto nezapomenutelnou klasiku koukla zas a myslím, že se mi líbila ještě víc než jako když jsem byla ještě malé štěně.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Barevné a šílené - jednoslovně: psychedelické. A z Johnnyho jde tak trochu strach (trošku jako Michael Jackson, jen s lepším nosem).

Kurs sebeovládání (2003)

Nevěřila bych, že se Nicholson někdy upíše Sandlerovské komedii! Ani on, s jeho charismatem, tento film nezachránil.