Rivalové (2013)

Otřesný a nudný film o tom, jak se dva magoři snaží jeden druhého předjet nebo sebe či ostatní zmrzačit. Formule 1 a ostatní moto"sporty" mě nikdy nezajímaly a nevidím v nich jakýkoli, byť jen malý smysl.

Tajuplný podzemní svět (2017) (seriál)

Skvělý, přínosný, obohacující, zajímavý a inspirující dokumentární cyklus o různorodém podzemí Čech, Moravy a Slezska. Výborný moderátor, režisér, kameraman, osvětlovači... Velké díky celému štábu!!!

Heavy Trip (2018)

Impaled Rektum Rulezzzz !!! Nářez, Nářez, Nářez !!! Stejně jako leckterá skvělá metalová deska, tohle je prozatím nejlepší metalový film. Finsko, jakožto jedna z metalových velmocí nezklamalo. Každý metalák zkrátka musí vidět !!!

Poslední bohatýr (2017)

Ruská fantasy prošpikovaná moderním pojetím, hláškama, ale hlavně i ruským slovanským folklórem a pohádkovými bytostmi (bohatýři, Vodník, Baba Jaga, překrásná Vasilisa, Kostěj...). Tento počin prostě baví od začátku do konce. Za mě tedy od Rusů obrovské překvapení a proto posílám do Moskvy velké díky.

Cesta za černými rytíři (2017)

Dětský akční dobrodružný film s prvky filmů jako Mission Impossible a jiných špionážních kousků. Proč ne. Tohle se Němcům vážně moc povedlo. Vhodné a zábavné pro všechny generace.

Arabela (1980) (seriál)

Z nostalgie jsem se podíval na všech 13 dílů základního příběhu a i po letech je zřejmé, že tohle nemá ve světě obdobu. Skvělé k pobavení jak dětí, tak dospělých, navíc kvalitní triky a neskutečně provázaný příběh s množstvím zvratových situací.

Temné bratrstvo: Kult nacismu (2008) (seriál) odpad!

To není dokument o společnosti Vril ani o energii Vril, to je paskvil a lež největšího kalibru!

Svět podle Daliborka (2017) odpad!

Tomu se říká tragédie... Co vede lidi k tomu, nechat se dobrovolně takto ztrapnit? Jedině jejich trapnost...

Kniha přežití (2010)

Bible rozhodně nebyla, není a nebude Knihou přežití (kdo to vymyslel?), snad jen pro ztroskotance a nesvéprávné blbečky. Dá se na to dívat především kvůli Oldmanovi, který opět protivného záporáka zahrál dokonale a možná i trochu té postapo atmosféře.

Vikingové - Okamžiky vzpomínek (2018) (epizoda)

Zatím nejvíce šokující epizoda 5. série. Smrt Halfdana a Astrid, Floki se chce obětovat, Lagertha zšedivěla a Rollo si patrně uvědomil chybu, kterou udělal. Tohle už není ani o historii, mytologii a podobně, ale o příběhu.