Okamžik zlomu (2007)

Čekal jsem více šokující rozuzlení a uzavřený konec, ale jinak fajn. Anthony Hopkins opět skvělý a charismatický. 75%

Dorian Gray (2009)

Kdo nezná konec příběhu Doriana Graye bude jej možná tento film příjemně napínat až do konce. Podstatnou chybu vidím ve výběru herce pro hlavní roli. Vyzáblý krasavec Ben Barnes se mi do role mystického a démonického Doriana Graye ani trochu nehodil. - Jediný způsob, jak se zbavit pokušení je se mu poddat. (Harry Wotton) - 65%

Hlad (2008)

Námět musel jít určitě zpracovat i jinak a to podstatně lépe a hlavně záživněji, ale tohleto je nudné, strohé, nevýrazné. Snímek se tváří umělecky, ale je to ztráta času.

Než si pro nás přijde (2007)

Tento film jsem měl za tutovku už z hlediska toho, kdo v něm hraje hlavní dvě role. Páni herci předvedli opravdový herecký koncert, skvěle se doplňovali a nechyběl vtip, akce ani zamyšlení nad životem. Nádherný konec.

Saw 3D (2010)

Sedm dílů je až moc, ale poctivě jsem všechny viděl a všechny za to stály. Jsem rád, že už Jigsaw nechal dohrát všechny soutěžící :-) Na tomto konečném díle jsem ocenil vcelku nápadité propojení s prvním filmem, nicméně konec se nabízí k dalšímu pokračování.

Zodiac (2007)

I když kriminální filmy nevyhledávám, na tento jsem se těšil, at' už pro tajemnost vraha Zodiaca, námět podle skutečné události nebo skvělého režiséra. By jsem ale zklamán. Dvě a půl hodiny je moc, ve filmu chybí akce a výraz napětí, celý snímek působí dosti nudně. Na druhou stranu pro mnohé hodnotný kriminální film, který mě však neoslovil.