Vyfič! (2009)

když vyprávím o dobách, kdy jsem měla půlku hlavy modrou, těžko se mi popisuje barva. jo, přesně ta to byla.

Bratři Bloomovi (2008)

tak tady jsem přišla o zbytek iluzí co se krásných pláží, romantiky a bla bla týče. "mexická" pláž byla ve skutečnosti černohorská, počítačem odstraněné odpadky a dodělané polodostavěné (snad jednou?) hotely. jo a každý poledne chodil po pláži člověk převlečený za spidermana, měl dva oslíky (jeden měl džíny a buřinku, druhý byl stylizovaný do venkovana - tepláky a slamák) a na rameni měl opici. vítejte v reálném světě

Star Trek V: Nejzazší hranice (1989)

ano, tak to bylo ze slabšího soudku; začátek byl kombinací Chaplinovské grotesky, pajzlů ze Star Wars, animace Karla Zemana a neskutečného horolezeckého výkonu Billa Shatnera. DeForest dává největší průchod svému matko-mateřskému komplexu a zachází až za dálné hranice perverze.. Aneb jak řekl Bill ve Futuramě: "Když jsem režíroval Star Trek V, dostal jsem ze sebe skvělý výkon, protože jsem se tolik respektoval."

Star Trek IV: Cesta domů (1986)

Zachraňte Willyho je oproti tomuto filmu neskutečnej póvl. Aneb jak řekl Leo Nimoy ve Futuramě: "Když jsem režíroval Star Trek IV, dostal jsem z Billa skvělý výkon, protože jsem ho tolik respektoval."

Nutné k přežití (2006) (pořad)

nejvíc cool obdoba skautingu. jo a někdy si i svlíkne tričko. pak si ho počůrá a dá na hlavu.

Star Trek (1966) (seriál)

"Jurský Trek"